Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
23 MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 94 700,310,993 94 700,310,993 489,941,383

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4 - Filtra, Linja. Age Hemodialize 31,678,400 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 31480500
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė MM1 - Blerje materiale konsumi me bazė tekstil dhe konsumable tė pėrgjithshme, sisteme infuzioni - Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj) . 194,282,802 Njoftuar Fituesi MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 17202.3
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė MM2 - Blerje materiale konsumi pėr respirim, aspirim, infuzion, kirurgji- Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj). 110,630,751 Njoftuar Fituesi MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 105560615.5
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 “Materiale mjekimi MM1” 4,140,175 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 3970200
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale, Spitali Korcė MM1 1,599,130 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1544730
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė kontrate: Blerje materiale konsumi mjekėsor 180,959 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 180959.166666667
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Hemodializės. Loti 3 - Filtra, Linja, Age Hemodialize 6,494,000 Njoftuar Fituesi MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 6492400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi pėr nevojat spitalore 116,700 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 116700
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) (Tender i Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė) 6,574,813 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 6574812.5
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr hemodializėn nė QSUT, e ndarė nė lote. Loti 4 - Filtra, Linja, Age Hemodialize 18,732,500 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 18688500
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) (Tender i Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė). Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit 2017/shpenzime 353,532 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 318820
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) (Tender i Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė) 6,722,894 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 6722894
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) (Tender i Pėrqėndruar nga Ministria e Shėndetėsisė) 613,430 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 613430
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec 160,190 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 160190
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore ndarė nė lote. Loti 1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme 19,975,950 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 19881000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: Blerje Protoksid Azoti, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 724,740 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 724740
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevoja tė institucioneve spitalore (MM1) 1,008,160 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1008160
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 499,247 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 416039
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e Institucioneve spitalore (MM1) 1,036,980 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1036980
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e Institucioneve spitalore (MM1) 1,036,980 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1036980
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi pėr nevojat spitalore MM 1 103,450 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 103450
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi 1,249,103 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1249103
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr furnzimin me materiale mjekėsore nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 365,050 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 365050
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr furnzimin me materiale mjekėsore nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 1,957,350 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1957350
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė Kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale, Spitali Korcė(MM1) 560,048 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 560048
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 1,463,895 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1463895
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 846,430 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 846430
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme MM1, pėr nevojat e spitalit Gramsh 176,379 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 179135
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shtesė kontrate: Furnizimi me Materiale Mjekėsore pėr Spitalin Rajonal Berat 785,504 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 785504
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 10,896,200 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 10896200


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.