Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 Infosoft Office SHPK 8 27,779,356 8 27,779,356 25,128,026

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje tonerash pėr Universitetin e Mjekėsisė, Tiranė 2,823,469 Njoftuar Fituesi Infosoft Office SHPK 2397111
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje kancelerish pėr Universitetin e Mjekėsisė, Tiranė 3,134,471 Njoftuar Fituesi Infosoft Office SHPK 2097071
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Blerje artikuj kancelarie 3,216,175 Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK 3192711
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: Blerje Materiale Kancelarie, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 269,471 Lidhur Kontrata +Shtesė Infosoft Office SHPK 269471.15
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Blerje artikuj kancelarie 2,041,790 Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK 1841061
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Blerje artikuj tonera pėr printera dhe fotokopje pėr vitin 2016 12,782,000 Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK 12621991
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Kancelarie 2,333,330 Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK 1529961
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Blerje artikuj kancelarie, tonera dhe bojra 1,178,650 Lidhur Kontrata Infosoft Office SHPK 1178648.6
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >