Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 Gjikuria SHPK - Arti SHPK 2 227,897,651 2 227,897,651 222,094,827

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Ndėrtimi i maternitetit tė ri dhe shtesė dy kate pėr shėrbimin e kirurgjisė dhe tė patologjisė nė spitalin Sarandė 36,861,651 Lidhur Kontrata +Shtesė Gjikuria SHPK - Arti SHPK 36,861,650.83
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Ndėrtimi i maternitetit tė ri dhe shtese dy kate pėr shėrbimin e kirurgjisė dhe tė patologjisė nė Spitalin Sarandė 191,036,000 Lidhur Kontrata Gjikuria SHPK - Arti SHPK 185,233,176.50
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.