Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
9 Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 39 59,362,307 38 57,447,307 47,664,231

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Lot V Blerje fruta perime 904,000 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 888,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Lot IV Blerje buke 455,000 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 422,500.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Lot III Blerje artikuj bulmetore 1,915,000 Shpallur Procedura Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1,887,500.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Lot II Produkte me origjine shtazore 1,422,000 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1,362,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Furnizim me "Artikuj ushqimor per nevoja te Drejtorise se Sherbimit Spitalor Pogradec" 3,800,000 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 4,535.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Lende e pare per kaldajat Biomase Pellet 3,975,000 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 3,600,000.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Lot 2 - Blerje , veze,fruta , perime 438,050 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 407,500.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Ushqime pėr nevojat spitalore 5,161,529 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 4,200,000.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje Ushqime 3,300,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 3,205,050.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Furnizim me artikuj ushqimore pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec, Marrėveshje kuadėr me afat 12 muaj 3,000,000 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 2,880,525.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje ushqimesh - financuar nga Buxheti i Shtetit 5,929,620 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 4,990,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje artikuj ushqimore per nevoja te Spitalit Tropoje 1,083,333 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1,083,325.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje ushqime per nevojat spitalore 1,100,000 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 901,250.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 5 - Blerje qumėsht dhe kos 318,070 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 299,360.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 3 - Blerje mish pule dhe djathė fetė 473,310 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 449,600.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 1 - Blerje artikuj ushqimore koloniale 263,860 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 231,435.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 2 - Blerje, vezė, fruta, perime 282,250 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 270,505.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore. Loti 1 – ushqime koloniale 55,550 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 55,550.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore. Loti 2 – Fruta perime dhe vezė 59,988 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 59,987.50
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore. Loti 5 - Qumėsht dhe kos 62,900 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 62,900.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje Ushqimesh - financuar nga Buxheti i Shtetit 3,300,000 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 2,750,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje ushqime pėr nevojat spitalore 1,399,998 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1,214,440.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 3 - Blerje mish pule dhe djathė fetė 563,429 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 476,280.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 1 - Blerje artikuj ushqime koloniale 311,337 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 277,760.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 2 - Blerje vezė, fruta, perime 344,903 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 300,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Ushqime pėr nevoja spitalore pėr Spitalin Rajonal Fier 4,950,812 Lidhur Kontrata Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 4,950,575.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje Ushqime pėr nevojat spitalore 230,700 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 230,700.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore – Lot 2 – Blerje qumėsht, vezė, perime e fruta 150,108 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 125,090.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore, Loti 1 - Ushqime koloniale 45,910 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 45,910.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Blerje Ushqime pėr nevojat e Spitalit Rajonal Fier 388,860 Lidhur Kontrata +Shtesė Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 388,860.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.