Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 ONI SHPK 6 97,508,889 6 97,508,889 96,909,286

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 2- Rikonstruksion i sistemit te rjetit dhe kamerave ,sistemit te rradhes dhe sistemit ne recepsion te godines se Poliklinikes 2,505,131 Rishpallje me Lidhje Kontrate ONI SHPK 2,491,400.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shtesė kontrate: Shėrbim i mirėmbajtjes nė vazhdim tė sistemit tė informacionit SIIS tė instaluar nė SUSM 2,498,600 Lidhur Kontrata +Shtesė ONI SHPK 2,494,700.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shėrbim mirėmbajtje, pėrditėsim e zhvillim i sistemit tė informacionit SISP nė QSU Nėnė Tereza , Tiranė 81,057,000 Lidhur Kontrata ONI SHPK 80,475,024.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shėrbim monitorimi, pėrditėsim i programit tė recepsionit SIIS dhe shėrbim printimi i programit tė recepsionit SIIS 449,658 Lidhur Kontrata ONI SHPK 449,658.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shėrbim i mirėmbajtjes nė vazhdim tė sistemit tė informacionit SIIS tė instaluar nė SUSM 2,998,320 Lidhur Kontrata ONI SHPK 2,998,320.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Shėrbim mirėmbajtje, pėrditėsim e zhvillim i sistemit tė informacionit SiSP nė QSU "Nėnė Tereza" Tiranė 8,000,180 Lidhur Kontrata +Shtesė ONI SHPK 8,000,184.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.