Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" ERXHEN SHPK-SULOLLARI SHPK 8 20,561,062 8 20,561,062 14,644,062

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė lote nė QSUT, pėr vitin 2016 ndarė nė lote: Loti 7 - Riparim dhe Mirėmbajtje nė sisteme ngrohje-ftohje me chiller pėr sallat operatore dhe reanimatore tė shėrbimeve mjekėsore 1,296,182 Lidhur Kontrata +Shtesė ERXHEN SHPK-SULOLLARI SHPK 1,296,182.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė lote nė QSUT, pėr vitin 2016 ndarė nė lote: Loti 3 - Riparim-mirėmbajtje e sistemeve tė ngrohjes dhe tė ujit sanitar me kaldaja 315,120 Lidhur Kontrata +Shtesė ERXHEN SHPK-SULOLLARI SHPK 315,120.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė lote nė QSUT, pėr vitin 2016, ndarė nė lote: Loti 6 - Riparim-mirėmbajtje e sistemit tė ftohje -ngrohje, trajtimit tė ajrit, ujė sanitar dhe paisjeve hidro-mekanike tė MNZSH tė Spitalit tė Ri 499,240 Lidhur Kontrata +Shtesė ERXHEN SHPK-SULOLLARI SHPK 499,240.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė lote nė QSUT, pėr vitin 2016, ndarė nė lote: Loti 5 - Riparim-mirėmbajtje sistemit tė furnizimit me ujė osmoze dhe sistemeve tė tjera tė ujit pėr analiza laboratorike tė Spitalit tė Ri 329,320 Lidhur Kontrata +Shtesė ERXHEN SHPK-SULOLLARI SHPK 329,320.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė lote- Loti 3 - Riparim-mirėmbajtje e sistemeve tė ngrohjes dhe tė ujit sanitar me kaldaja; stacionit qėndror tė pompave tė ujit tė pijshėm dhe elektropompave tė godinave tė shėrbimeve spitalore 2,298,380 Lidhur Kontrata ERXHEN SHPK-SULOLLARI SHPK 1,578,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė lote- Loti 5 - Riparim-mirėmbajtje sistemit tė furnizimit me ujė osmozė dhe sistemeve tė tjera tė ujit pėr analiza laboratorike tė Spitalit tė Ri 2,361,940 Lidhur Kontrata ERXHEN SHPK-SULOLLARI SHPK 1,648,200.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė lote- Loti 6 - Riparim-mirėmbajtje e sistemit tė ftohje -ngrohje, trajtimit tė ajrit, ujė sanitar dhe paisjeve hidro-mekanike tė MNZSH tė Spitalit tė Ri 4,239,290 Lidhur Kontrata ERXHEN SHPK-SULOLLARI SHPK 2,497,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje impianistike e ndarė nė lote- Loti 7 - Riparim-Mirėmbajtje nė sisteme ngrohje-ftohje me chiller pėr sallat operatore dhe reanimatore tė shėrbimeve mjekėsore: Urologji, Pediatri, Kardiokirurgji, Kardiologji, Dializa, Spitali Francez, Spitali Infektiv, Onkologjik, Djegie Plastika dhe tė kondicionerėve, si dhe nė godinat spitalore: Psikiatri, Pediatri, Neurologji, Neurokirurgji 9,221,590 Lidhur Kontrata ERXHEN SHPK-SULOLLARI SHPK 6,481,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.