Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė N.S.S SHPK 13 24,550,040 13 24,550,040 23,749,920

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Sherbimi i ruajtjes dhe i sigurise fizike dhe Furnizim vendosje mirembajte dhe monitorimi i sinjalit te alarmit 6,535,208 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 6,317,836.76
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Ruajtja e godinave tė Spitalit Lezhė me roje private dhe Furnizim vendosje sisteme alarmi 6,088,719 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 5,833,028.50
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambjentet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė 3,008,745 Rishpallje me Njoftim Fituesi N.S.S SHPK 2,989,026.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambientet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė 839,742 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 839,742.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambjentet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė 758,819 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 755,796.63
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė kontrate: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil) 1,000,000 Lidhur Kontrata +Shtesė N.S.S SHPK 1,000,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim me roje private nė Spitalit dhe Maternitetit - vėnė nė dispozicion nga Fondi 505,879 Lidhur Kontrata +Shtesė N.S.S SHPK 505,879.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje civile 3,289,310 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 2,990,308.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private nė spital dhe maternitet 430,006 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 427,187.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private ne spital dhe maternitet 466,245 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 463,749.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private nė Spital dhe Maternitet 442,072 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 442,072.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private nė spital dhe maternitet 780,995 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 780,995.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė Spitalit dhe Maternitetit 404,300 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 404,300.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.