Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 KPL SHPK 7 766,400,470 7 766,400,470 765,807,167

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Qendren Spitalore Dr.Xhaferr Kongoli Elbasan. 4,713,167 Lidhur Kontrata KPL SHPK 4,709,328.25
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Sherbim gatimi dhe shperndarje ushqimi per Qendren Spitalore Dr.Xhaferr Kongoli Elbasan 4,713,167 Njoftuar Fituesi KPL SHPK 4,709,558.21
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Qendrėn Spitalore Universitare Nėnė Tereza 744,358,551 Njoftuar Fituesi KPL SHPK 743,834,734.19
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr: Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Qendrėn Spitalore Universitare Nėnė Tereza Lidhur Kontrata KPL SHPK
Spitali i burgut Tiranė Spitali i burgut Tiranė Ushqimi i gatshėm (Katering) 4,321,935 Lidhur Kontrata KPL SHPK 4,298,301.52
Spitali i burgut Tiranė Spitali i burgut Tiranė Ushqimi i gatshėm (Katering) 3,363,650 Lidhur Kontrata KPL SHPK 3,326,821.00
Spitali i burgut Tiranė Spitali i burgut Tiranė Ushqimi i gatshėm (Katering) 4,930,000 Lidhur Kontrata KPL SHPK 4,928,424.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.