Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 HYSI SHPK 10 1,563,537 10 1,563,537 1,169,254

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Lot 3 - Blerje buke gruri masive 169,065 Lidhur Kontrata HYSI SHPK 50 leke per njesi
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Loti 4 - Blerje bukė gruri masive 149,040 Lidhur Kontrata HYSI SHPK 126,684.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore. Loti 5 – Bukė gruri 27,950 Lidhur Kontrata +Shtesė HYSI SHPK 27,950.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Loti 4 - Blerje bukė gruri masive 174,998 Njoftuar Fituesi HYSI SHPK 139,911.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore. Loti 3 - Blerje mish dhe djathė feta 101,550 Lidhur Kontrata +Shtesė HYSI SHPK 101,550.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: Blerje artikuj ushqimore – Loti 4 – Blerje bukė gruri 33,347 Lidhur Kontrata +Shtesė HYSI SHPK 27,789.17
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje artikuj ushqimore- Loti 4 - Blerje bukė gruri masive 252,000 Lidhur Kontrata HYSI SHPK 166,733.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje artikuj ushqimore- Loti 3 - Blerje mish pule dhe djathė fetė 585,500 Lidhur Kontrata HYSI SHPK 508,500.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje artikuj ushqimore"- Loti 1 – Blerje artikuj ushqimorė kolonial 34,931 Lidhur Kontrata +Shtesė HYSI SHPK 34,931.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje artikuj ushqimore", Loti 4 – Blerje bukė gruri 35,156 Lidhur Kontrata +Shtesė HYSI SHPK 35,156.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.