Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
8 NIKA SHPK 17 30,092,640 17 30,092,640 26,568,480

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėndetit Publik Shkodėr Drejtoria e Shėndetit Publik Shkodėr Mirembajtje e impjanistikes (hidraulike,elektrike) 916,666 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 735,979.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Rikonstruksion i godines se ish Klinikes Dentare dhe godines se D.H.E Elbasan 2,500,000 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1,680,727.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr. 4: Blerje Fruta Perime 184,699 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 183,900.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr.1: Blerje Ushqimesh 509,918 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 493,050.00
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Blerje Lėngje Frutash dhe Kekė pėr Dhuruesit 2,461,000 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1,955,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 4 - Blerje perime 251,418 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 234,110.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje ushqime (bylmet, mish,fruta, bukė) pėr Spitalin Rajonal Shkodėr pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit, FSDKSH 6,666,660 Rishpallje me Lidhje Kontrate NIKA SHPK 6,477,400.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore impianistike 684,843 Lidhur Kontrata +Shtesė NIKA SHPK 684,843.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Hidroizolim tarrace e sallės sė operacionit dhe rikonstruksion i hyrjes sė Urgjencės, Spitali Rajonal Lezhė 811,206 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 586,750.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore impianistike - financuar nga FSDKSH 4,290,000 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 3,645,844.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime- Loti 1 Blerje buke 736,920 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 675,648.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime- Loti 2 Blerje produkte mishi dhe bulmetra 3,398,530 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 2,821,824.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime- Loti 3 Blerje ushqime kolonjare dhe zarzavate 1,980,020 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1,821,015.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje ushqime pėr Spitalin Rajonal Shkodėr 1,600,000 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1,593,280.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje ushqimesh 1,085,950 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1,031,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 1: Furnizim me artikuj te ndryshėm ushqimor 1,215,700 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1,149,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė kontrate: Blerje ushqimesh 799,110 Lidhur Kontrata +Shtesė NIKA SHPK 799,110.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.