Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 DUKA SHPK 8 4,947,884 8 4,947,884 4,883,996

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadim Mbetje Urbane 1,164,496 Rishpallje me Njoftim Fituesi DUKA SHPK 1,156,086.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadim i Mbetjeve Urbane pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik “Ali Mihali” Vlorė 987,278 Lidhur Kontrata DUKA SHPK 976,262.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shtesė kontrate: Evadim i Mbetjeve Urbane 194,120 Lidhur Kontrata +Shtesė DUKA SHPK 194,120.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadim i mbetjeve urbane 981,611 Njoftuar Fituesi DUKA SHPK 970,601.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadim i mbeturinave urbane tė Spitalit Psikiatrik Vlorė 199,976 Lidhur Kontrata DUKA SHPK 199,975.83
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Evadim i mbetjeve urbane pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė 1,033,330 Lidhur Kontrata DUKA SHPK 999,878.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shtesė kontrate: "Evadim i mbeturinave urbane pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė" 196,100 Lidhur Kontrata +Shtesė DUKA SHPK 196,100.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shtesė kontrate: "Evadim i mbetjeve urbane tė spitalit psikiatrik "Ali Mihali"" 190,973 Lidhur Kontrata +Shtesė DUKA SHPK 190,973.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.