Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
10 MEDFAU SHPK 41 117,815,711 40 117,290,711 114,972,999

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore tė mjekimit, kite, reagente dhe materiale konsumi pėr Laboratorin e Biokimik-Klinik nė QSUT. Loti 3 Kite reagente per IMMULITE 1000, (DPC) 7,653,000 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 7651040
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Materiale Radiologjie pėr nevojat spitalore pėr vitin 2018 nė SU “Shefqet Ndroqi” Tiranė - Marreveshje Kuader 1,302,222 Njoftuar Fituesi MEDFAU SHPK 1299200
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Materiale Mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik. Loti 6 Kite reagent pėr IMMULITE 1000, (DPC) 1,687,520 Njoftuar Fituesi MEDFAU SHPK 1680020
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore tė laboratorit Klinik Biokimik pėr nevojat e vitit 2017, e ndarė nė lote. Loti 4: Mirėmbajtje e Analizator prodhuesit DPC 362,076 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDFAU SHPK 360000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 6 - Kite reagent pėr IMMULITE 1000, (DPC) 1,227,160 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 1227160
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Materiale Radiologjie pėr nevojat spitalore nė SU "Shefqet Ndroqi" 1,853,160 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 1849800
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 55 - Mirėmbajtje e Analizator prodhuesit DPC 608,766 Njoftuar Fituesi MEDFAU SHPK 360000
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje Echo multifunksionale 4,908,333 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 4500000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 14 - Mirėmbajtja e pajisjeve tė Grafi prodhuesi SIEMENS 1,238,764 Njoftuar Fituesi MEDFAU SHPK 1230000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 22 - Mirėmbajtja e pajisjeve tė Anestezie prodhuesi Drager 2,861,546 Njoftuar Fituesi MEDFAU SHPK 2850000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 25 - Mirėmbajtja e pajisjeve Respirator prodhuesi Drager 3,482,317 Njoftuar Fituesi MEDFAU SHPK 3460000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 44 - Mirėmbajtja e pajisjeve EKO Prodhuesi SIEMENS 1,928,574 Njoftuar Fituesi MEDFAU SHPK 1900000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 49 - Mirėmbajtja e Sistemeve tė Laparoskopise dhe Fibroskopise prodhues Olympus. 1,507,162 Njoftuar Fituesi MEDFAU SHPK 1500000
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore nė Spitalin Rajonal Elbasan - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 4 - Mirėmbajtje parandaluese pėr aparate anestezie dhe respirator 310,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi MEDFAU SHPK 300000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 6 - Kite reagent pėr IMMULITE 1000, (DPC) 6,790,170 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 6780170
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i riparimit tė aparaturave - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Riparimi I Aparaturave te anestezise model drager,mamografise mamaomat300 dhe aparatit te gastros endoskopise 1,666,667 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 1665800
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Mirėmbajtja e pėrqendruar e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Siemens (marrėveshje kuadėr) - parashikuar pėr 24 muaj (vitet 2017-2018) 8,466,667 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDFAU SHPK 8466666.66666667
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore pėr vitin 2016, e ndarė nė lote. Loti 40: Mirėmbajtje e pajisjeve Eko Prodhuesi Siemens 164,000 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDFAU SHPK 164000
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore pėr vitin 2016, e ndarė nė lote. Pėr Lotin 7: Mirėmbajtje e pajisjeve tė C-Arm prodhuesi Siemens, Pėr Lotin 16: Mirėmbajtje e pajisjes Anestezie prodhuesi Drager, Pėr Lotin 19: Mirėmbajtje e pajisjes Respirator-Ventilator prodhuesi; Pėr Lotin 48: Mirėmbajtje e Sistemeve tė Laparoskopisė dhe Fibroskopisė prodhuesi Olympus 1,470,800 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDFAU SHPK 1470800
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Mirėmbajtje Full risk tė aparaturave mjekėsore tė Imazherisė nė SUT, ndarė nė 3-lote. Loti III – Mirėmbajtje Full Risk e Rezonancės Magnetike 918,852 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 700817.791666667
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Mirėmbajtje Full risk tė aparaturave mjekėsore tė Imazherisė nė SUT, ndarė nė 3-lote. Loti III – Mirėmbajtje Full Risk e Rezonancės Magnetike 918,852 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 700817
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekėsore kite, reagent konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik, pėr plotėsimin e nevojave tė vitit 2016, e ndarė nė lote. Loti 7 - Kite reagente per IMMULITE 1000, DPC 1,325,070 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDFAU SHPK 1325070
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: Mirėmbajtje tė Aparaturash Mjeksore Full-Risk 7 Lote. Loti 2 - Mirėmbajtje parandaluese dhe korrigjuese 112,487 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDFAU SHPK 112487
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e disa pajisjeve mjekėsore tė teknologjisė sė lartė e ndarė nė lote. Loti 2 - Mirėmbajtje e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit SIEMENS, pėr periudhėn 3 (tre) mujore Janar - Mars deri nė realizimin e proēedurės sė pėrqėndruar tė prokurimit pėr vitin 2017, nė QSUT 11,301,788 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 10641149.425
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore Siemens / Skaner Somatom Spirit 2Sl 375,000 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 375000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr mirėmbajtjen Full Risk tė Aparaturės Rezonancė Manjetike nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 299,016 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDFAU SHPK 299016
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shtesė Kontrate: Mirėmbajtje tė disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Siemens nė S.U Shefqet Ndroqi 8,410,685 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 8400000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Mirėmbajtje full risk e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Philips- Loti 2 - Rezonanca 1,993,330 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 1900000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Mirėmbajtja e pėrqėndruar e disa pajisjeve mjekėsore tė prodhuesit Siemens 3,815,000 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 3815000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Transferimi i pajisjeve "CT-Scaner" dhe "Gama Camera" 16,433,300 Lidhur Kontrata MEDFAU SHPK 16300000