Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
12 KRIJON SHPK 37 43,210,267 37 43,210,267 37,240,233

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Blerje kite dhe reagentė pėr laboratorin Kimik dhe Bakteriologjik 1,166,667 Rishpallje me Lidhje Kontrate KRIJON SHPK 1164250
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje kite dhe reagente, ndarė nė 8 lote. Loti 5 - Kite reagent per Anatomine Patologjike 139,500 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 138800
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje reagente dhe materiale konsumi rutinė pėr laboratorėt e ISHP-se me Lote: Loti 1 - Blerje reagente 796,103 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 794600
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje reagente dhe materiale konsumi rutinė pėr laboratorėt e ISHP-se me Lote: Loti 2 - Blerje material konsumi rutine 2,699,313 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 2680900
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 10 - Reagent Kimike, kite diagnostikuese dhe materiale laboratorike 209,400 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 209400
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje kite dhe reagent pėr Shėrbimin e Laboratorit tė Drejtorisė Shėrbimit Spitalor Kukės, e ndarė nė 3 lote. Loti 1 - Kite 2,980,758 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 2080160
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje kite dhe reagent pėr Shėrbimin e Laboratorit tė Drejtorisė Shėrbimit Spitalor Kukės, e ndarė nė 3 lote. Loti 2 - Reagentė 597,650 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 425825
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje kite dhe reagent pėr Shėrbimin e Laboratorit tė Drejtorisė Shėrbimit Spitalor Kukės, e ndarė nė 3 lote. Loti 3 - Materiale konsumi 2,857,000 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 747590
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Blerje Kite dhe Reagente pėr laboratorėt e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr vitin 2017 1,200,000 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 1161280
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje Kite Reagente pėr spitalin Lushnje. Loti 3 - Mallra Konsumi 96,300 Rishpallje me Lidhje Kontrate KRIJON SHPK 92000
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje Kite dhe reagente. Loti 2 - Blerje Kite Reagent dhe materiale konsumi pėr Laboratorin Diagnozės Molekulare 1,574,920 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 1273400
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 4 - Tuba dhe konsumable 351,140 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 338000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 6 - Disqe antibiotikėsh pėr antibiograme 70,700 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 52200
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 7 - Konsumabla dhe reagent klasik 1,658,200 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 1320000
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 8 - Terrene pėr mbjelljet nga sipėrfaqet e ambienteve 54,400 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 47200
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 9 - Kite reagent pėr Anatominė Patologjike 549,730 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 543140
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjeksore, kite, reagentė pėr Shėrbimin e Laboratorit tė Mikrobiologjisė nė QSUT", e ndarė nė lote: Loti 4. Materiale tė Pėrgjithshme 124,200 Lidhur Kontrata +Shtesė KRIJON SHPK 124200
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Shėrbim i mirėmbajtjes sė Stacionarėve pėr monitorimin e Ajrit 4,310,000 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 4306000
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje kite reagente pėr laboratorėt spitalor dhe laboratorin e anatomo-patologjisė, ndarė nė dy lote - financuar nga Buxheti i shtetit- Loti 2 - Blerje kite reagent pėr laboratorin e anatomo-patologjisė 1,109,700 Njoftuar Fituesi KRIJON SHPK 848400
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje Kite dhe Reagente 114,608 Lidhur Kontrata +Shtesė KRIJON SHPK 114608
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shtesė Kontrate: Blerje Kite dhe Reagente 183,800 Lidhur Kontrata +Shtesė KRIJON SHPK 183800
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Materiale, kite dhe reagentė pėr Shėrbimin e Laboratorit tė Anatomi Patologjisė 2,910,950 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 2910950
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje kite dhe reagentė pėr laboratorėt - financuar nga Buxheti i Shtetit i vitit 2016 2,750,000 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 2731010
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 3 - Reagente biokimik dhe konsumabėl 146,520 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 91700
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 5 - Reagente mikrobiologjike 494,695 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 481900
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 7 - Blerje materiale konsumi pėr kryerjen e procedurės laboratorike nga marrja e mostrės deri nė rezultatin e analizės 1,012,150 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 998800
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjeksore, kite, reagentė- Loti 4 - Materiale tė Pėrgjithshme 1,495,850 Rishpallje me Lidhje Kontrate KRIJON SHPK 650500
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile pėr laboratorin Biokimik-Klinik, e ndarė nė lote 1,467,400 Rishpallje me Lidhje Kontrate KRIJON SHPK 1454700
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Shėrbim i mirėmbajtjes sė stacionarėve pėr monitorimin e ajrit 2,593,990 Rishpallje me Lidhje Kontrate KRIJON SHPK 2155000
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Blerje reagente dhe materiale konsumi rutinė pėr laboratorėt e ISHP-sė me lote: Loti 2 - Blerje material konsumi rutinė 2,666,670 Lidhur Kontrata KRIJON SHPK 2627840