Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 Laser Med SHPK 5 67,764,440 5 67,764,440 67,762,960

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut LotI 1 - Blerje Reagente, dhe aksesorė tė tjerė tė nevojshėm pėr testimet nė laboratorin e agjenteve infektive 23,571,580 Njoftuar Fituesi Laser Med SHPK 23570140
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Blerje reagentė dhe materiale mjekėsore pėr Qendrėn Kombėtare tė Transfuzionit tė Gjakut, ndarė nė lote. Loti 2 - Reagentė dhe aksesorė tė tjerė tė nevojshėm pėr testimet nė laboratorin e imunohematologjisė 19,233,320 Lidhur Kontrata Laser Med SHPK 19233260
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Shtesė kontrate: Loti 2 - Reagentė dhe aksesorė tė tjerė tė nevojshėm pėr testimet nė laboratorin e Imunohematologjisė 3,478,120 Lidhur Kontrata +Shtesė Laser Med SHPK 3478120
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Loti 2 - Reagentė dhe aksesorė tė tjerė tė nevojshėm pėr testimet nė laboratorin e imunohematologjisė 18,884,500 Lidhur Kontrata Laser Med SHPK 18884520
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Loti 2: Reagentė dhe aksesorė tė tjerė tė nevojshėm pėr testimet nė laboratorin e imunohematologjisė 2,596,920 Lidhur Kontrata Laser Med SHPK 2596920
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >