Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 TOTILA SHPK 8 20,850,059 8 20,850,059 19,092,068

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Rajonal Berat 5,333,347 Njoftuar Fituesi TOTILA SHPK 4,261,348.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbim i lyerjeve dhe mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Berat 2,266,666 Lidhur Kontrata TOTILA SHPK 1,600,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Ndertim Muri dhe Rikonstruksion nga te Ardhurat Dytesore prane infektivit. 1,167,436 Lidhur Kontrata TOTILA SHPK 1,150,050.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shtesė kontrate: Mirėmbajtje ndėrtimore 750,000 Lidhur Kontrata +Shtesė TOTILA SHPK 750,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shtesė kontrate: Mirėmbajtje elektrike hidraulike 200,000 Lidhur Kontrata +Shtesė TOTILA SHPK 200,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Rikonstruksioni i repartit tė reanimacionit Spitalit Rajonal Berat 6,382,610 Rishpallje me Lidhje Kontrate TOTILA SHPK 6,380,670.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Mirėmbajtje ndėrtimore elektrike dhe hidraulike me Lote- Loti 1 - Mirėmbajtje Ndėrtimore - Financuar nga Buxheti i Shtetit 3,750,000 Lidhur Kontrata TOTILA SHPK 3,750,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Mirėmbajtje ndėrtimore elektrike dhe hidraulike me Lote- Loti 2 - Mirėmbajtje Elektrike Hidraulike - Financuar nga Buxheti i Shtetit 1,000,000 Lidhur Kontrata TOTILA SHPK 1,000,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.