Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier SARDO SHPK 2 2,752,732 2 2,752,732 2,083,432

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore dhe impjanistikės 333,432 Lidhur Kontrata +Shtesė SARDO SHPK 333432
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shėrbimi i mirėmbajtjes sė objekteve ndėrtimore dhe impianistikės 2,419,300 Lidhur Kontrata SARDO SHPK 1750000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >