Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
31 FLORFARMA SHPK 1100 332,045,025 1,097 331,398,400 324,912,102

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 5 - Streptomycin. 10,907 Njoftuar Fituesi FLORFARMA SHPK 10,906
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 4 - Rifampicin+ Isoniazid. 1,972,105 Njoftuar Fituesi FLORFARMA SHPK 1,969,094.40
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 3 - Pyrazinamid. 308,516 Njoftuar Fituesi FLORFARMA SHPK 307,893.60
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 2 - Isoniazid. 765,565 Njoftuar Fituesi FLORFARMA SHPK 764,064
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 1 - Ethambutol. 1,241,957 Njoftuar Fituesi FLORFARMA SHPK 1,241,956.80
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė kontate: Blerje medikamentesh 118,910 Lidhur Kontrata +Shtesė FLORFARMA SHPK 118910
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri nė datė 31 Dhjetor 2017 800,323 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 800000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 6 Ceftazidime pentahydrate 222,746 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 222500
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 4 Calcium gluconate 46,000 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 46000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 24 - Metronidazole 954,000 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 954000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje Materiale mjekimi nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme MM1 2,309,430 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 1929430
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje materiale konsumi mjekėsore 1,040,279 Njoftuar Fituesi FLORFARMA SHPK 1023306
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 900,542 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 900541.666666667
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerja Medikamente 856,749 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 713350
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerja matriale mjekimi 952,708 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 950052
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerja Materiale konsumi mjekėsore 448,859 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 373905.5
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 4 - Ceftazidime pentahydrate 1 gram Flakon/ Ampule 44,549 Rishpallje me Lidhje Kontrate FLORFARMA SHPK 38800
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 6 - Cefuroxime sodium 1500 mg Flakon/ Ampule 277,781 Rishpallje me Lidhje Kontrate FLORFARMA SHPK 250700
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 7 - Cefuroxime sodium 750 mg Flakon/ Ampule 72,204 Rishpallje me Lidhje Kontrate FLORFARMA SHPK 60450
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 8 - Ciprofloxacine 400mg/200ml Flakon/ Ampule 276,263 Rishpallje me Lidhje Kontrate FLORFARMA SHPK 276000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 10 - Metronidazole 500 mg/100 ml Flakon/ Ampule 318,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate FLORFARMA SHPK 168000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 16 - Glucose monohydrate 5% - 500 ml Flakon/ Ampule 1,041,409 Rishpallje me Lidhje Kontrate FLORFARMA SHPK 924000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 26 - Calcium gluconate 1 gr / 10 ml Flakon/ Ampule 27,853 Rishpallje me Lidhje Kontrate FLORFARMA SHPK 24600
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 31 - Omeprazole 40 mg Flakon/ Ampule 26,895 Rishpallje me Lidhje Kontrate FLORFARMA SHPK 22000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 21 - Sodium chloride 0.9% - 500 ml Flakon/ Ampule 1,050,088 Rishpallje me Lidhje Kontrate FLORFARMA SHPK 748000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje materiale mjekimi 828,221 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 828221
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje materiale mjekimi 833,179 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 693350
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 13 - Calcium gluconate, 1 gr/10 ml 4,600 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 4600
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 13 - Calcium gluconate, 1 gr/10 ml 23,211 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 19166.6666666667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 15 - Ciprofloxacine 58,560 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 58560