Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK 12 8,454,984 12 8,454,984 8,454,983

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 Lote. Loti 1 - Metronidazole 1,060,000 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK 1,060,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 Lote. Loti 1 - Metronidazole 1,060,000 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK 1,060,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 Lote. Loti 1 - Metronidazole 636,000 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK 636,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 Lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 1 - Metronidazole; Loti 14 - Barna antiparazitare Aciclovir 2,149,750 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK 2,149,750.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 Lote. Loti 1 - Metronidazole 254,400 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK 254,400.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 Lote. Loti 1 - Metronidazole 106,000 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK 106,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 Lote. Loti 1 - Metronidazole 176,667 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK 176,666.67
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 Lote. Loti 1 - Metronidazole 131,440 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK 131,440.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 Lote. Loti 1 - Metronidazole 22,260 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK 22,260.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 Lote. Loti 1 - Metronidazole 614,800 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK 614,800.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 Lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 1 - Metronidazole 865,667 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK 865,666.67
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė B3 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, antineoplastikė dhe imunomodulatore, antiparazitare dhe dermatologjike pėr nevoja spitalore, ndarė nė 15 Lote. Loti 1 - Metronidazole 1,378,000 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK&EDNA FARMA SHPK 1,378,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.