Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
14 Kastrati SHA 19 51,664,828 19 51,664,828 49,460,494

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Blerje karburant per automjete (Diesel) - financuar nga Buxheti i Shtetit 1,947,780 Njoftuar Fituesi Kastrati SHA marzh fitimi 11%
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Loti I - Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diezel (Gazoil) pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė 1,534,800 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 1,279,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Blerje Gazoil 10ppm pėr mbulimin e nevojave tė Spitalit Has, deri nė lidhjen e kontratės sė re pėr vitin 2017 550,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 550,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje karburant pėr automjete 1,250,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 1,250,000.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Furnizimi me karburant 47,020 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 46,299.17
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Furnizim me karburant, Solar 400,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 400,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: "lėndė djegėse pėr ngrohje tė lėngėta pėr pėrdorim civil termik dhe industrial (kaldaja)" 664,659 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 664,659.20
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kolonjė Shtesė kontrate: "Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (solar) pėr nevojat spitalore, Spitali Ersekė" 416,362 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 416,362.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr automjetet Diesel (Gazoil)", Loti 1- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit 500,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 500,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje tė lėngėta pėr pėrdorim termik civil dhe industrial (SOLAR) pėr DSHS Pogradec" 246,737 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 246,737.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje tė lėngėta pėr perdorim termik civil dhe industrial (NAFTE) pėr DSHS Pogradec" 566,667 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 566,667.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Nafte D1 me bot 673,669 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 673,669.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Furnizimi me lėndė djegėse pėr ngrohje", pėr pėrdorim termik dhe civil industrial 37,701,900 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 37,701,862.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shtesė kontrate: "Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje" 300,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 300,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Furnizimi me karburant nė emėr dhe pėr llogari tė Kryeministrisė, ministrive dhe institucioneve tė varėsisė", i ndarė nė Lote- Loti 2 - Furnizimi me lėndė djegėse pėr pėrdorim termik dhe civil industrial 3,196,930 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 3,196,935.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje Solari 216,667 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 216,667.00
Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė Furnizim me Karburant, Gazoil 10ppm dhe Benzinė pa plumb 1,080,960 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 1,080,960.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Furnizim me lėndė djegėse pėr automjetet diesel (gazoil) 236,833 Lidhur Kontrata Kastrati SHA 236,833.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr ngrohje tė lėngėta pėr pėrdorim Termik dhe civil, termik dhe industrial (Solare) pėr kaldaja" 133,844 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA 133,844.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.