Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
23 Kastrati SHA - Kastrati SHPK 34 320,324,539 34 320,324,539 26,006,096

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti II. Furnizim me lende djegese per automjete Diesel (Gazoil), me afat te marreveshjes kuader 3 (tre) vite 23,949,112 Njoftuar Fituesi Kastrati SHA - Kastrati SHPK
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Loti I. Furnizim me lende djegese per automjete Diesel (Gazoil), me afat te marreveshjes kuader 2 (dy) vite 271,043,290 Njoftuar Fituesi Kastrati SHA - Kastrati SHPK
Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM) Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM) Blerje pėr Ministrinė e Shėndetėsisė: Loti I - Furnizim me lėnde djegese per automjete Benzine pa Plumb; Loti III “Furnizim me lende djegese per automjete Diesel (Gazoil) 11,350,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA - Kastrati SHPK 11,250,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete karburant diesel (gasoil) 500,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 500,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pukė Shtesė Kontrate: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil) 580,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 580,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shtesė Kontrate: Blerje materiale konsumi pėr shėrbimin e hemodializės 328,129 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 328,129.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Dibėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Dibėr Shtesė kontrate: Furnizim me karburant (pėr nevojat e fillimit tė vitit ) 250,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 250,000.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Dibėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Dibėr Furnizim me karburant (Kontratė shtesė pėr nevojat e fillimit tė vitit) 250,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA - Kastrati SHPK 250,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Shtesė kontrate: Blerje karburant pėr automjetet 500,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 500,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse tė lėngėt pėr automjete Diesel (Gazoil) 833,333 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 833,333.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shtesė kontrate: Blerje lėndė djegėse pėr automjete karburant Diesel (Gazoil) S SH EN 590: 2009 dhe A1: 2010 29,190 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 919,816.67
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Furnizimi me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil ) 63,800 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 63,800.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: Blerje Sodium Chloride (0.9%-500 ml), pėr nevoja spitalore, Loti 1 1,586,386 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 1,586,385.69
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Loti 1 - Furnizimi me lėndė djegėse pėr automjete Diesel (Gazoil) 191,877 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 191,877.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shtesė kontrate: Blerje Gazoil 10ppm pėr mbulimin e nevojave tė Spitalit Has nė fillim tė vitit 2017 177,250 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 177,250.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Furnizimi me lėndė djegėse pėr automjete - karburant diesel (gasoil) pėr Spitalin Psikiatrik Vlorė 564,833 Lidhur Kontrata Kastrati SHA - Kastrati SHPK 564,832.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Shtesė kontrate: Furnizimi me lėndė djegėse Diesel D1 700,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 583,333.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Shtesė kontrate: Funizim me karburant 333,333 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 333,333.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete 576,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 576,000.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė kontrate: Furnizim me Gazoil 10 pp 360,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 360,000.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Furnizim me karburante, nė emer dhe pėr llogari tė Kryeministrisė, Ministrive dhe Institucioneve tė varėsisė 250,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA - Kastrati SHPK 250,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Shtesė kontrate: "Blerje karburanti" 666,666 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 666,666.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr automjetet Diesel (Gazoil) 500,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 500,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr automjetet, karburant diesel (gasoil) pėr DSHS Pogradec" 624,993 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 624,993.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr automjetet, benzinė pa plumb pėr DSHS Pogradec" 79,819 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 79,819.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Furnizimi me lėndė djegėse pėr automjetet Diesel (Gazoil)", me tollona 282,592 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 282,592.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizim me Gazoil D1 me Tollon 448,000 Lidhur Kontrata Kastrati SHA - Kastrati SHPK 448,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė kontrate: "Furnizim me lėndė djegėse pėr automjetet Diesel (Gazoil)" 416,667 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 416,667.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Shtesė kontrate: Shtesa nė kontratė pėr Lotin 1- Furnizimi me lėndė djegėse pėr automjetet Diesel (Gazoil) 156,750 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 156,750.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has Shtesė kontrate: "Blerje Gazoil 10ppm pėr mbulimin e nevojave tė Spitalit Has" nė fillim tė vitit 2016 180,453 Lidhur Kontrata +Shtesė Kastrati SHA - Kastrati SHPK 180,453.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.