Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
12 MYRTO – SECURITY SHPK 35 74,273,154 35 74,273,154 49,581,704

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Ruajtja me roje private e ambjenteve te QKTGJ 4,449,760 Njoftuar Fituesi MYRTO – SECURITY SHPK 117,617.88
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me Roje Private 2,775,365 Njoftuar Fituesi MYRTO – SECURITY SHPK
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Ruajtja e godinės me roje private 7,000,000 Njoftuar Fituesi MYRTO – SECURITY SHPK 727,938.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Shėrbim me roje private pėr Spitalin Lushnje 5,831,482 Njoftuar Fituesi MYRTO – SECURITY SHPK 5,830,662.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Sherbim me Roje Private 1,328,567 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 1,328,566.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shėrbim i ruajtjes me Roje Private 2,258,563 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 2,258,563.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr periudhėn 05 Korrik 2017 - 02 Shtator 2017 915,684 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 894,059.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė Spitalit Psikiatrik Dr.Sadik Dinci, Elbasan 235,776 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 222,728.72
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shėrbim i ruajtjes me roje private 608,926 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 608,926.62
Drejtoria Rajonale e Fondit tė Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fier Drejtoria Rajonale e Fondit tė Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fier Shėrbim ruajtje me roje civile dhe sistem alarmi 185,544 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 157,279.17
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė, pėr periudhėn 20 shkurt 2017 - 05 maj 2017 1,144,605 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 1,102,500.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 368,739 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 350,145.00
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Shėrbim me roje private 760,941 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 750,420.33
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Ruajtja e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė Ministrisė sė Shėndetėsisė me roje private 132,000 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 102,652.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shėrbim i ruajtjes me roje private 1,218,570 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 1,217,853.23
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorise Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr periudhen 01 janar 2017 - 19 shkurt 2017 879,666 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 879,666.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: Ruajtja me roje private dhe sigurimi fizik i objekteve, qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė, pėr periudhėn 01 janar 2017 - 19 shkurt 2017 733,055 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 733,055.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Shtesė kontrate 20%: Ruajtja e godinės dhe e ambjenteve rrethuese tė Ministrisė sė Shėndetėsisė me roje private, pėr nevojat e fillimit tė vitit 2017 287,389 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 287,389.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1,195,770 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 1,195,770.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė Kontrate: Shėrbim i ruajtjes me roje private pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 610,001 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 610,001.00
Drejtoria Rajonale e Fondit tė Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fier Drejtoria Rajonale e Fondit tė Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fier Shtesė Kontrate: Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private dhe sistem alarmi 199,959 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 199,959.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje protoksid 657,276 Lidhur Kontrata +Shtesė MYRTO – SECURITY SHPK 657,275.80
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 6,690,940 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 6,434,047.77
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Ruajtja e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė Ministrisė sė Shėndetėsisė me roje private 2,155,420 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 1,436,945.78
Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Instituti i Shėndetit Publik Tiranė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Institutin e Shėndetit Publik Tiranė 4,718,500 Rishpallje me Lidhje Kontrate MYRTO – SECURITY SHPK 4,372,413.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė Spitalit Psikiatrik "Dr-Sadik Dinci", Elbasan 4,808,640 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 4,434,126.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė "Spitalit Psikiatrik dr-Sadik Dinci", Elbasan 474,639 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 440,833.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 474,639 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 440,347.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve tė Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr vitin 2016 4,839,020 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 3,665,275.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shėrbim i ruajtjes me roje private pėr Spitalin Rajonal Fier 6,564,010 Lidhur Kontrata MYRTO – SECURITY SHPK 5,978,850.27


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.