Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 AULONA –POL 1 SHPK 10 16,600,955 10 16,600,955 15,490,415

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes me roje private 161,208 Lidhur Kontrata +Shtesė AULONA –POL 1 SHPK 161208.333333333
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me rojeve private, pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė 9,882,726 Lidhur Kontrata AULONA –POL 1 SHPK 8987407.11
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Shėrbimi i ruajtjes fizike me roje civile tė ambjenteve tė DRFSDKSH-sė Tiranė 304,393 Lidhur Kontrata +Shtesė AULONA –POL 1 SHPK 304393.16
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje civile tė ambienteve tė Drejtorisė Rajonale tė Fondit Tiranė 304,393 Lidhur Kontrata +Shtesė AULONA –POL 1 SHPK 304393.16
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Shtesė kontrate: Shėrbim i ruajtjes sė sigurisė me roje private tė objektit tė DSHP Kavajė 344,258 Lidhur Kontrata +Shtesė AULONA –POL 1 SHPK 344258
Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Fondi i Sigurimit tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje civile tė ambienteve tė Drejtorisė Rajonale tė Fondit Tiranė 2,337,750 Lidhur Kontrata AULONA –POL 1 SHPK 2236064
Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1,969,240 Lidhur Kontrata AULONA –POL 1 SHPK 1858384
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik me roje private i dy objekteve tė D-R-Sh Vlorė pėr emergjencė pėr periudhėn 19-03-2016 deri mė 31-03-2016 183,180 Lidhur Kontrata AULONA –POL 1 SHPK 180500
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Ruajtja dhe sigurimi fizik me roje private 457,800 Lidhur Kontrata AULONA –POL 1 SHPK 457800
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Vlorė Shtesė kontrate: "Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve" 656,007 Lidhur Kontrata +Shtesė AULONA –POL 1 SHPK 656007
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >