Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Psikiatrik Vlorė NISATEL 3 146,400 3 146,400 146,400

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shtesė kontrate: Ofrimi i dy shėrbimeve - Shėrbimi i internetit dhe Shėrbimi i Televizionit pėr Spitalin Psikiatrik Shėrbimi i internetit pėr QKSHM 58,000 Lidhur Kontrata +Shtesė NISATEL 58000
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbim interneti pėr Spitalin Psikiatrik Vlorė 50,000 Lidhur Kontrata NISATEL 50000
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shtesė kontrate: "Shėrbimi i internetit dhe televizionit pėr Spitalin Psikiatrik Vlorė" 38,400 Lidhur Kontrata +Shtesė NISATEL 38400
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >