Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr ANAKONDA SHPK 2 2,263,418 2 2,263,418 202,238

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje privat tė godinės dhe e ambienteve rrethuese tė godines sė Spitalit Rajonal Gjirokaster 2,061,180 Njoftuar Fituesi ANAKONDA SHPK
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Shtesė kontrate: "Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr nevojat e Spitalit Gjirokastėr" 202,238 Lidhur Kontrata +Shtesė ANAKONDA SHPK 202238
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >