Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
5 Biochem Nrp SHPK 25 33,974,156 25 33,974,156 22,201,149

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 5: Serologji 9,801,567 Njoftuar Fituesi Biochem Nrp SHPK 104,690.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1: Bakteriologji bazike 1,256,750 Njoftuar Fituesi Biochem Nrp SHPK 33,350.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 7 - Kite reagente per SEBIA HYRIS/ HIDRASIS / ose ekuivalent. 599,900 Njoftuar Fituesi Biochem Nrp SHPK 599,800.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 46 : Mirėmbajtje e pajisjeve Elektroforeze prodhuesi SEBIA/ose ekuivalent 1,099,760 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 1,099,759.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje LotI 1 AUTOANALIZATOR A-15SEBIAMINI(VIDAS Mythic-18 1,733,000 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 1,732,700.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 8 Kite reagente per SEBIA HYRIS / HIDRASIS /OSE EKUIVALENT 182,400 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 181,200.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 Bakteriologji bazike . 799,500 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 785,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 5 Seriologji tė pėrshtatshme pėr Minividas/ ose ekuivalent . 3,930,000 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 3,891,000.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 1 Elektroforeza 367,950 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 367,450.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 30: Mirėmbajtje e pajisjeve Elektroforeze prodhuesi SEBIA/ ose ekuivalent 694,929 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 693,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore tė mjekimit, kite, reagente dhe materiale konsumi pėr Laboratorin e Biokimik-Klinik nė QSUT. Loti 5 Kite reagente per SEBIA HYRIS / HIDRASIS 697,800 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 697,700.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje Kite dhe reagent pėr laborator. Loti 1 - Autoanalizator A-15+Sebia+Mini(VIDAS+ Mythic-18) 1,666,600 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 1,292,300.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Materiale Mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik. Loti 8 Kite reagent pėr SEBIA HYRIS/HIDRASIS 138,300 Njoftuar Fituesi Biochem Nrp SHPK 138,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore kite dhe reagentė pėr Shėrbimin e Laboratorit tė mikrobiologjisė nė QSUT - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Hemokulturė 660,000 Njoftuar Fituesi Biochem Nrp SHPK 654,500.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje Kite Reagente pėr spitalin Lushnje. Loti 1 - AUTOANALIZATOR A-15 dhe SEBIA dhe MINI(VIDAS dhe Mythic-18 672,400 Rishpallje me Lidhje Kontrate Biochem Nrp SHPK 672,300.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekėsore, kite, reagentė pėr Shėrbimin e Laboratorit tė Mikrobiologjisė nė QSUT, e ndarė nė Lote: Loti 1 - Bakterologjia Bazike 496,740 Lidhur Kontrata +Shtesė Biochem Nrp SHPK 496,740.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje Kite - Loti 3 24,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Biochem Nrp SHPK 24,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile pėr laboratorin Biokimik-Klinik, e ndarė nė Lote 831,800 Rishpallje me Lidhje Kontrate Biochem Nrp SHPK 831,300.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjeksore, kite, reagentė- Loti 1 - Bakterologjia Bazike 4,535,300 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 4,491,900.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Blerje kite e reagente 1,410,000 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 1,039,200.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje kite, Loti 3 139,200 Njoftuar Fituesi Biochem Nrp SHPK 139,000.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Reagent pėr laboratorin e Imunologjisė 160,500 Lidhur Kontrata Biochem Nrp SHPK 160,500.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekėsore, kite, reagent konsumabile pėr laboratorin e mikrobiologjisė" e ndarė nė Lote- Loti 2 - Hemokultura 715,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Biochem Nrp SHPK 715,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekėsore kite, reagentė konsumabile pėr Laboratorin Biokimik-Klinik", e ndarė nė Lote- Loti 6 - Kite reagente pėr IMMULITE 1000, DPC 1,165,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Biochem Nrp SHPK 1,165,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Mirėmbajtje e pajisjeve mjekėsore" 195,760 Lidhur Kontrata +Shtesė Biochem Nrp SHPK 195,760.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.