Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
6 Devis SHPK 10 1,030,089,946 10 1,030,089,946 867,232,421

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Per sherbimin e lavanderise dhe hotelerise ne pavionet e S.U.O.GJ Mbreteresha Geraldine" - Marrėveshje Kuadėr me nje operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar (24 muaj) 163,019,950 Njoftuar Fituesi Devis SHPK
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shtese Kontrate :Per sherbimin e lavanderise dhe hotelerise ne pavionet e S.U.O.GJ “Mbreteresha Geraldine”. Lidhur Kontrata +Shtesė Devis SHPK 6,118,872.30
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shėrbimi i Lavanterisė dhe hotelerisė nė pavionet e Drejtorisė Shėrbimit Spitalor Sarandė 96,364,800 Lidhur Kontrata Devis SHPK 95,814,144.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė nė Spitalin Rajonal Vlorė pėr njė periudhė 4-vjecare 195,523,008 Lidhur Kontrata Devis SHPK 194,980,080.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė tė Spitalit Psikiatrik Dr- Sadik Dinēi Elbasan dhe qendrave tė rehabilitimit nė varėsi Jeta Cerrik dhe Drita Elbasan- 2- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit- (Fondi limit nė dispozicion ėshtė pėr tė gjithė periudhėn 3 vjecare) 125,442,508 Lidhur Kontrata Devis SHPK 125,099,848.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė nė Spitalin Universitar tė Traumės pėr njė periudhė 4-vjecare 181,411,008 Lidhur Kontrata Devis SHPK 180,894,000.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė nė pavionėt e SUOGJ Mbretėresha Geraldinė 168,240,000 Lidhur Kontrata Devis SHPK 165,435,710.90
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė 94,813,104 Lidhur Kontrata Devis SHPK 93,631,985.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i Lavanterisė 4,625,780 Lidhur Kontrata Devis SHPK 4,607,993.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Shtesė prej 20% nė kotratėn "Kryerja e Shėrbimit tė lavanterisė nė SUT" 649,788 Lidhur Kontrata +Shtesė Devis SHPK 649,788.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.