Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
6 Devis SHPK 8 867,069,996 8 867,069,996 861,113,549

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Shėrbimi i Lavanterisė dhe hotelerisė nė pavionet e Drejtorisė Shėrbimit Spitalor Sarandė 96,364,800 Lidhur Kontrata Devis SHPK 95814144
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė nė Spitalin Rajonal Vlorė pėr njė periudhė 4-vjecare 195,523,008 Lidhur Kontrata Devis SHPK 194980080
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė tė Spitalit Psikiatrik Dr- Sadik Dinēi Elbasan dhe qendrave tė rehabilitimit nė varėsi "Jeta" Cerrik dhe "Drita" Elbasan- 2- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit- (Fondi limit nė dispozicion ėshtė pėr tė gjithė periudhėn 3 vjecare) 125,442,508 Lidhur Kontrata Devis SHPK 125099848
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė nė Spitalin Universitar tė Traumės pėr njė periudhė 4-vjecare 181,411,008 Lidhur Kontrata Devis SHPK 180894000
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė nė pavionėt e SUOGJ Mbretėresha Geraldinė 168,240,000 Lidhur Kontrata Devis SHPK 165435710.9
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i lavanterisė dhe hotelerisė 94,813,104 Lidhur Kontrata Devis SHPK 93631985
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shėrbimi i Lavanterisė 4,625,780 Lidhur Kontrata Devis SHPK 4607993
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Shtesė prej 20% nė kotratėn "Kryerja e Shėrbimit tė lavanterisė nė SUT" 649,788 Lidhur Kontrata +Shtesė Devis SHPK 649788
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >