Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
20 OES Distrimed SHPK 101 580,919,899 101 580,919,899 547,880,568

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Hemodinamikėn nė QSUT. Loti 5 CRT-P/D 5,517,068 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 4401500
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Hemodinamikėn nė QSUT. Loti 3 Pacemaker with Antibiotic antibacterial envelope 3,060,150 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 3048200
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Hemodinamikėn nė QSUT. Loti 1 Pacemakers 11,409,500 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 11395916
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore Stapler pėr Q.S.U.T 22,002,363 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 21711000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje e Materialeve mjekėsore pėr neurokirurgjinė nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017 4,061,065 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 4013000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje Materiale mjekimi nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 3 - Materiale mjekimi pėr kirurgjinė Maxilofaciale 799,855 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 798000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekmi (sisteme infuzioni) per nevojat spitalore, Spitali Korēė 324,000 Njoftuar Fituesi OES Distrimed SHPK 226800
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje materiale mjekėsore tė ndarė nė lote pėr nevojat e SUT-sė pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 1 - Materiale pėr Kirurgjinė Vaskulare 8,237,628 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 8160000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje materiale mjekėsore tė ndarė nė lote pėr nevojat e SUT-sė pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 2 - Materiale specifike (joortopedike) pėr Neurokirurgjinė 4,666,950 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 4650000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje pjese konsumabile pėr aparaturat dhe pajisjet mjekėsore nė spitalin Sarandė 1,256,364 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 1255000
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje materiale pėr laboratorėt - financuar nga Fondet e FSDKSH-sė. Loti 5 - Aparat pėr Astrupogramėn (nė pėrdorim terapie intesive) 786,000 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 775980
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kardiokirurgjisė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 8 - Sutura pėr kardiokirurgjinė dhe kirurgjinė vaskulare 10,844,666 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 7517100
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore kite dhe reagentė pėr Shėrbimin e Laboratorit tė mikrobiologjisė nė QSUT - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 4 - Biologjia Molekulare 4,398,000 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 4388650
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore specifike tė Neurokirurgjisė 49,331,579 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 48984806
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje letėr rulo pėr shėrbimet e Q.S.U. "Nėnė Tereza", pėr vitin 2017 4,156,850 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 2079000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 4 - Stente tė pamedikuara 5,219,000 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 5219000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 5 - Stente tė medikuara 4,184,400 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 4184400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Shkodėr Loti 5 - Stente tė medikuara 3,250,125 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 3250125
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 4 - Stente tė pamedikuara 12,610,070 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 10009291.6666667
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 5 - Stente tė medikuara 25,682,500 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 18245625
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė Loti 1 - Blerje pajisje mjekėsore pėr QSH Kamėz 16,890,333 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 9754400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 1 - Katetere koronare diagnostike 6,172,060 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 6172060
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 3 - Ballona dhe katetėr guide dhe gida angioplastike 12,610,070 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 14062200
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 - Katetere koronare diagnostike 11,839,200 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 11396300
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 3 - Ballona dhe katetėr guide dhe gida angioplastike 32,824,900 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 27948250
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme (MM1) dhe materiale mjekimi konsumabėl kirurgjikale (MM2) i ndarė nė 2 lote pėr Spitalin Rajonal Fier - Loti 1 1,018,350 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 1018350
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme (MM1) dhe materiale mjekimi konsumabėl kirurgjikale (MM2) i ndarė nė 2 lote pėr Spitalin Rajonal Fier - Loti 2 1,639,084 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 1639084
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekėsore, kite, reagentė pėr Shėrbimin e Laboratorit tė Mikrobiologjisė nė QSUT", e ndarė nė lote: Loti 3 - Biologjia Molekulare 467,500 Lidhur Kontrata +Shtesė OES Distrimed SHPK 467500
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Furnizimin me materiale mjekėsore ortopedike pėr shėrbimin e Neurokirurgjisė nė Spitalin Universitar tė Traumės 8,740,939 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 8740939.16666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje Materiale Mjekėsore pėr plotėsimin e nevojave emergjente deri nė datėn 15.04.2017, ndarė nė 2 lote. Loti 1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme MM1, Loti 2 - Materiale mjekimi konsumabel dhe kirurgjikale MM3 13,240,031 Lidhur Kontrata OES Distrimed SHPK 13240031.2