Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 BOLV-OIL SHPK 2 37,128,016 2 37,128,016 37,128,016

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Furnizimi me lėndė djegėse pėr pėrdorimin termik, civil dhe industrial (me bot), nė QSUT, pėr 80 ditė, dhe me te drejtėn e shkėputjes sė kontratės 37,049,560 Lidhur Kontrata BOLV-OIL SHPK 37049560.075
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll Shtesė kontrate: "Blerje karburant gazoil 10ppm", Spitali Devoll 78,456 Lidhur Kontrata +Shtesė BOLV-OIL SHPK 78456
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >