Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 KUMRIA 1 SHPK 20 86,737,445 20 86,737,445 41,667,289

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan SHERBIMI I RUAJTJES DHE SIGURISE 22,356,474 Njoftuar Fituesi KUMRIA 1 SHPK
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Ruajtja e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė godines se institucionit me roje private 20,533,377 Njoftuar Fituesi KUMRIA 1 SHPK 7,988.96
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Sherbimi i rojeve private 1,710,740 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1,700,939.31
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shėrbim i ruajtjes me roje private tė objektit tė Spitalit Psikiatrik Sadik Dinci Elbasan. Marrėveshje Kuadėr - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara 2,916,551 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 2,916,010.55
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Sherbimi i rojeve private 1,710,740 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1,700,939.31
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i rojeve private 1,687,675 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1,687,675.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė kontrate: Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve qė ndodhen nėn administrimin e Drejtorisė Rajonale tė Shėndetėsisė Vlorė pėr periudhen 01 Janar 2018 - 30 Janar 2018 2,537,616 Lidhur Kontrata +Shtesė KUMRIA 1 SHPK 2,537,616.48
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 2,055,480 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1,788,118.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Drejtorinė e Shendetit Publik, Gramsh 1,080,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate KUMRIA 1 SHPK 1,068,751.60
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i ruajtjes dhe i sigurisė sė godinave me roje private, punonjės shėrbimi dhe sistem alarmi 12,344,331 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 11,869,838.33
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Ruajtje e Spitalit Gramsh me roje private 8,565 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 8,564.50
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 5,549,609 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 5,549,490.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 5,385,380 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 4,791,986.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1,077,080 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1,077,000.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1,077,080 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1,077,000.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1,077,080 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1,077,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 2,055,480 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1,274,555.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private 1,488,600 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 1,448,229.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Ruajtje e Spitalit Gramsh me roje private 8,565 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 8,564.50
Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh Drejtoria e Shėndetit Publik Gramsh Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private e Drejtorisė sė Shėndetit Publik Gramsh, pėr periudhėn 06-01-2016 deri nė 06-03-2016 ( deri nė lidhjen e kontratės me operatorin fitues tė dalė nga prokurimi elektronik pėr vitin 2016) 77,022 Lidhur Kontrata KUMRIA 1 SHPK 77,022.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.