Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
5 Alben 2 Security SHPK 6 135,080 6 135,080 135,080

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Shėndetėsore rajoni nr.3 Korēė Qendra Shėndetėsore rajoni nr.3 Korēė Shtesė kontrate: Ruajtje me sistem alarmi i njė godine tė QSH nr.3 Korēė 15,480 Lidhur Kontrata +Shtesė Alben 2 Security SHPK 15,480.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: Ruajtje me sistem alarmi i dy ambulancave tė QSH nr.4 Korcė 36,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Alben 2 Security SHPK 36,000.00
Qendra Shėndetėsore rajoni nr.3 Korēė Qendra Shėndetėsore rajoni nr.3 Korēė Shtesė kontrate: "Ruajtje objekti me sistem alarmi" pėr QSHR tė rajonit nr-3 Korēė 15,600 Lidhur Kontrata +Shtesė Alben 2 Security SHPK 15,600.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsisė Korēė Shtesė kontrate: Shtesė prej 20% nė kontratėn "Shėrbimi i sistemit tė alarmit pėr njė godinė" 11,780 Lidhur Kontrata +Shtesė Alben 2 Security SHPK 11,780.00
Qendra Shėndetėsore Rajoni nr.2 Korēė Qendra Shėndetėsore Rajoni nr.2 Korēė Shtesė kontrate: "Shėrbimi i sistemit tė alarmit pėr njė godine" 12,740 Lidhur Kontrata +Shtesė Alben 2 Security SHPK 12,740.00
Qendra Shėndetėsore rajoni nr.4 Korēė Qendra Shėndetėsore rajoni nr.4 Korēė Shtesė kontrate: "Shėrbimi i sistemit tė alarmit pėr njė godinė" 43,480 Lidhur Kontrata +Shtesė Alben 2 Security SHPK 43,480.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.