Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 KEVENJO 2 1,101,439 2 1,101,439 1,101,439

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Sherbim me roje private per nevoja emergjente 1,024,417 Lidhur Kontrata KEVENJO 1024417.2
Drejtoria e Shėrbimeve Spitalore Universitare dhe Kontrollit Spitalor Drejtoria e Shėrbimeve Spitalore Universitare dhe Kontrollit Spitalor Shtesė kontrate: Shėrbimi pėr ruajtjen fizike dhe sigurinė e Institucionit 77,022 Lidhur Kontrata +Shtesė KEVENJO 77022
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >