Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 SABETA SHPK 2 6,477,466 2 6,477,466 6,052,618

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Ruajtja, Sigurimi Fizik i objekteve/aseteve tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tropojė 477,466 Lidhur Kontrata SABETA SHPK 477466
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Shėrbimi privat i sigurisė fizike, ruajtja e vlerave monetare e materiale dhe verifikimi i sinjalit tė alarmit nė Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kukės 6,000,000 Njoftuar Fituesi SABETA SHPK 5575151.9
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >