Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 ALB - SIGURACION 6 12,824,451 6 12,824,451 12,800,600

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Sigurmi i Prones per SUT 1,199,000 Njoftuar Fituesi ALB - SIGURACION 1,188,550.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Sigurimi i Nderteses , zyrat, paisjet e QKUM-se 3,333,333 Njoftuar Fituesi ALB - SIGURACION 3,331,900.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Sigurimi i Prones per SUT 1,200,000 Lidhur Kontrata ALB - SIGURACION 1,199,000.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės SIGURIMI I NDERTESAVE, INV EKONOMIK, PAISJE INFORMATIKE TE SPITALIT RAJONAL DURRES 2,492,118 Lidhur Kontrata ALB - SIGURACION 2,490,400.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Sigurimi i ndėrtesės sė zyrave, aseteve tė luajtshme dhe tė paluajtshme tė QKUM 2,600,000 Lidhur Kontrata ALB - SIGURACION 2,598,750.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Sigurimi i ndėrtesės, zyrave, aseteve tė luajtshme dhe tė paluajtshme tė QKUM 2,000,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate ALB - SIGURACION 1,992,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.