Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 Iridiani&Kadeli SHPK 4 2,500,124 4 2,500,124 2,018,444

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit 1,178,750 Rishpallje me Njoftim Fituesi Iridiani&Kadeli SHPK 924570
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Evadim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 927,500 Lidhur Kontrata Iridiani&Kadeli SHPK 700000
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: "Evadim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore" 97,874 Lidhur Kontrata +Shtesė Iridiani&Kadeli SHPK 97874
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Evadim i mbetjeve tė rrezikshme 296,000 Lidhur Kontrata Iridiani&Kadeli SHPK 296000
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >