Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
33 TRIMED SHPK 580 199,998,494 577 199,437,355 194,484,944

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė kontate: Blerje medikamentesh 367,977 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 367977.1
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 20 - Lende kontrasti per MRI 193,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 189900
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 10 Diclofenac sodium 27,800 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 27700
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 9 Ciprofloxacine 129,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 128400
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 8 Cefuroxime sodium 220,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 181000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 7 Ceftriaxone sodium 156,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 88200
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 2 Amikacine sulphate 292,500 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 282000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 14 - Haloperidol 13,882 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 13860
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr mbylljen e vitit 2017. Loti 22 - Methylprednisolone sodium succinate 88,350 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 88200
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 14 Glukoze monohydrate 173,500 Njoftuar Fituesi TRIMED SHPK 148000
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente nė SUT pėr nevoja emergjente 193,875 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 193875
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė kontrate: B1- Blerje barna anestezi reanimacion, sistemi anti-infektive tė pėrgjithshėm dhe gjaku dhe organet formuese tė gjakut/ Loti 13 - Gentamycin sulphate, Loti 23 - Amikacine sulphate dhe Loti 24 - Ciprofloxacine 89,852 Lidhur Kontrata +Shtesė TRIMED SHPK 74876.6666666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje barna pėr nevoja spitalore ndarė nė lote, gjithsej 47 lote, pėr nevoja tė Spitalit Kukės. Loti 9 - Gentamicin sulphate 80 mg/2 ml Flakon/ Ampule 47,700 Rishpallje me Lidhje Kontrate TRIMED SHPK 34750
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 - Tuba dhe konsumabile laboratorike pėr fazėn preanalitike tė pėrpunimit tė gjakut 162,600 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 162600
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2/1- Dermatologjike, Hormonale sistemike, hormonet seksuale, Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Lėndė Kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 10 - Atorvastatine 20 mg Tablete/ Kapsule 220,320 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 177820
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2/1- Dermatologjike, Hormonale sistemike, hormonet seksuale, Gjaku dhe organet formuese tė gjakut, Lėndė Kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 11 - Glibenclamide 5mg Tablete/ Kapsule 1,273 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 1216.8
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje Barna: Loti 23 Sistemi nervor Aciclovir 400 mg Tablete/ Kapsule; Loti 75 Sistemi kardiovaskular Nebivolol 5mg Tablete/ Kapsule; Loti 85 Sistemi kardiovaskular Valsartan 80 mg Tablete/ Kapsule; Loti 89 Anti-infektive tė pėrgjithshėm Azithromycin 100 mg/5ml Flakon/ Ampule 168,383 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 168383.333333333
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje Medikamente Mjekėsore pėr nevoja emergjente e ndare nė lote 98,167 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 98166.6666666667
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 2 - Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale Methylprednisolone 500 mg, Flakon/ Ampule 471,582 Rishpallje me Lidhje Kontrate TRIMED SHPK
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barna B2 - Dermatologjike, hormonale sistemike, hormonet seksuale, gjaku dhe organet formuese tė gjakut, lėndė kontrasti gastrointestinal, Metabolizmi dhe trakti tretės. Loti 3 - Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale Methylprednisolone 40 mg, Flakon/ Ampule 20,779 Rishpallje me Lidhje Kontrate TRIMED SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Loti 14 - Diclofenac, 75 mg/3ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 58,380 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 58380
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Loti 15 - Ketoprofen, 160 mg/2ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 9,030 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 9030
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Loti 21 - Diazepam, 1 gr/2 ml, Flakon/ Ampule. Tender i pėrqėnduar i realizuar nga Ministria e Shėndetėsisė, me financim nga Buxheti i Shtetit 2017 15,750 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 15750
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin B4 - Blerje barna pėr nevoja spitalore, ndarė nė 19 lote - tender i pėrqėndruar financuar nga buxheti i Shtetit. Loti 2 - Dexamethasone, 4 mg/1 ml, Flakon/ Ampule 752 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 752
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Amikacine 263,250 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 263250
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 2 - Amoxicilline dhe acid clavulonic 51,576 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 51576
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 16 - Ciprofloxacine 258,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 258000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 19 - Gentamicin sulphate 38,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 38000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B6 - Blerje barna antineoplastikė dhe immunomodulatorė, anestezi reanimacion, antiturbekulare, gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 5 - Glucose, 5% - 500 ml, Flakon/ Ampule 73,738 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 73738
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės B1 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote. Loti 1 - Amikacine; Loti 16 - Ciprofloxacine; Loti 19 - Gentamicin sulphate; Loti 20 - Imipenem dhe Cilastatine 1,383,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 1383000