Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 LAYO SHPK & EUROMED SHPK 20 483,140,659 20 483,140,659 404,382,879

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė 6,795,558 Njoftuar Fituesi LAYO SHPK & EUROMED SHPK
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale (Kontrata e 3-te) 3,310,429 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAYO SHPK & EUROMED SHPK 3,310,429.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė te Spitalit Universitar tė Traumės - Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik 12,540,821 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAYO SHPK & EUROMED SHPK 12,540,820.83
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar 318,610 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 318,610.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar 955,830 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 955,830.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar 2,622,280 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 2,622,280.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar 684,437 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 684,437.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar 896,504 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 896,504.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale (Kontrata e 2-te) 7,063,239 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 7,063,239.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale (Kontrata e I-re) 191,278 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 191,278.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale (Kontrata e I-re) 1,096,308 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 913,590.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e Ortopedisė sė Qendrės Spitalore Xh.Kongoli Elbasan. Marrėveshje kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 2 vjeēar 140,478 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 140,478.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė QSUT-sė, Spitalit Universitar tė Traumės dhe Spitalit Rajonal Durrės 99,403,162 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 29,273,496.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale (Kontrata e I-re) 998,943 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 998,943.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale 914,184 Lidhur Kontrata LAYO SHPK & EUROMED SHPK 914,184.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė disa spitaleve rajonale 106,000,000 Njoftuar Fituesi LAYO SHPK & EUROMED SHPK 105,523,936.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Furnizimin me materiale mjekėsore pėr Spitalin Universitar tė Traumės (Kontrata e II-tė) 14,165,787 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAYO SHPK & EUROMED SHPK 14,165,787.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Furnizimin me materiale mjekėsore pėr Spitalin Universitar tė Traumės (Kontrata e I-rė) 12,917,902 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAYO SHPK & EUROMED SHPK 12,917,902.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Furnizimin me materiale mjekėsore pėr Spitalin Universitar tė Traumės (Kontrata e III-tė) 12,430,167 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAYO SHPK & EUROMED SHPK 12,430,167.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Furnizimin me materiale mjekėsore pėr shėrbimin e ortopedisė sė QSUT-sė, Spitalit Universitar tė Traumės dhe Spitalit Rajonal Durrės - Marrėveshje Kuadėr 199,694,742 Rishpallje me Njoftim Fituesi LAYO SHPK & EUROMED SHPK 198,520,968.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.