Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė K A C D E D J A & ALUERA 1 56,355,300 1 56,355,300 42,903,778

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Rikonstruksion i ambienteve ekzistuese dhe shtesė ambientesh tė reja pėr kabinetin e fizioterapisė dhe rehabilitimit, si dhe, rikonstruksion dhe pėrshtatje e hyrjes sė godinės kryesore pėr recepsion si dhe disa magazinave pėr farmacinė qendrore, nė Spitalin Universitar tė Traumės 56,355,300 Lidhur Kontrata K A C D E D J A & ALUERA 42903778
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >