Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 SARK SHPK 7 10,536,354 7 10,536,354 7,895,469

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Dyer te brendshme (F.v) per Repartin e Pediatrise 1,593,943 Lidhur Kontrata SARK SHPK 1,298,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Ndėrtim i ēatisė tė godinės sė maternitetit , rikonstruksion i nyjeve hidrosanitare dhe disa ndėrhyrje nė Spitalin Kukės 737,047 Lidhur Kontrata SARK SHPK 538,250.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore dhe impjanistikės, pėr Spitalin Rajonal Fier 1,471,120 Lidhur Kontrata SARK SHPK 1,347,135.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Ndėrtim i ēatisė tė godinės sė maternitetit, rikonstruksion i nyjeve hidrosanitare dhe disa ndėrhyrje nė Spitalin Kukės 6,583,330 Lidhur Kontrata SARK SHPK 4,561,170.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 1: Pastrim dhe zhbllokim 8,000 Lidhur Kontrata SARK SHPK 8,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 2: Riparime tė ndryshme hotelerie 104,974 Lidhur Kontrata SARK SHPK 104,974.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Loti 3: Riparime lavatrice, tharėse dhe soba gatimi 37,940 Lidhur Kontrata SARK SHPK 37,940.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.