Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
9 Albanian New Farm SHPK 69 51,594,202 69 51,594,202 51,055,181

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje medikamente pėr Spitalin Rajonal Vlorė. Loti 2 - Blerje Bemiparine sodium 855,690 Njoftuar Fituesi Albanian New Farm SHPK 855600
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 3 - Vancomycin, 1gr 8,200 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 8200
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 3 - Vancomycin, 1gr 57,400 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 57400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kuēovė B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 3 - Vancomycin, 1gr 41,000 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 41000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 3 - Vancomycin, 1gr 32,800 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 32800
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 3 - Vancomycin, 1gr 24,600 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 24600
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 3 - Vancomycin, 1gr 73,800 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 73800
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017. Loti 9 - Gemcitabine 200 mg 53,400 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 53400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017. Loti 10 - Gemcitabine 1 gr 302,400 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 302400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 3 - Vancomycin, 1gr 574,000 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 574000
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 3 - Vancomycin, 1gr 24,600 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 24600
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 3 - Vancomycin, 1gr 49,174 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 49174
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė B5 - Blerje barna sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm, anestezi reanimacion, lėndė Kontrasti pėr CT, lėndė kontrasti pėr MRI, metabolizmi dhe trakti tretės, antineoplastike dhe immunomodulatore, pėr nevoja spitalore, ndarė nė 26 lote. Loti 3 - Vancomycin, 1gr 73,911 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 57400
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" B2 - Blerje barna antineoplastike dhe imunomodulatore pėr nevoja spitalore, ndarė nė lote - financuar nga Buxheti i Shtetit 2017. Loti 9 - Gemcitabine 200 mg; Loti 10 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Gemcitabine 1gr Flakon/ Ampule; Loti 11 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Irinotecan 100mg Flakon/ Ampule 6,928,333 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 6928333.33333333
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 42 - Anti-infektive tė pėrgjithshėm Vancomycin 1 gram Flakon/ Ampule 2,491,861 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 2491861.02104
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 55 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Carboplatin 150mg Flakon/ Ampule 3,856,107 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 3856107.1988
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 67 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Gemcitabine 200mg Flakon/ Ampule 521,862 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 521861.76944
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 68 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore Gemcitabine 1gr Flakon/ Ampule 3,563,934 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 3563934.0352
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barnash ndarė nė lote. Loti 174 - Metabolizmi dhe trakti tretes Omeprazole 40 mg Flakon/ Ampule 1,183,375 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 1183374.9972
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: B1 - Blerje Barna anestezi reanimacion, sistemi anti-infektive tė pėrgjithshėm dhe gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore, Loti 21 “Vancomycinė” 27,160 Lidhur Kontrata +Shtesė Albanian New Farm SHPK 22633.3333333333
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr furnzimin me medikamente mjekėsore nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 94,920 Lidhur Kontrata +Shtesė Albanian New Farm SHPK 94920
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: B1 - Blerje barna anestezi reanimacion sistemi anti-infektivė tė pėgjithshme dhe gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore ndarė nė 35 lote 21,728 Lidhur Kontrata +Shtesė Albanian New Farm SHPK 18106.6666666667
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė Kontrate: B6 - Blerje barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, Metabolizmi dhe trakti tretės, Lėndė kontrasti pėr CT dhe Lėndė kontrasti pėr MRI pėr nevoja spitalore. 667,100 Lidhur Kontrata +Shtesė Albanian New Farm SHPK 667100
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje medikamente pėr lotin 21 (Vancomycine); lotin 33 (Sodium Chloride)dhe lotin 17 (Omeprazol) 22,792 Lidhur Kontrata +Shtesė Albanian New Farm SHPK 18993.3333333333
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė Kontrate: B3 - Sistemi muskolo-skeletik, Antituberkulare, Barna antiparazitare, Barna dermatologjike, Barna hormonale sistemike, hormonet seksuale; Loti 21 Anti-infektive te pergjithshem, Vancomycine, 1 gram, Flakon 298,760 Lidhur Kontrata +Shtesė Albanian New Farm SHPK 298760
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė Kontrate: B4 - Blerje barna Antineoplastike dhe immunomodulatore pėr nevoja spitalore, e ndarė nė lote: Loti 2 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Gemcitabine, 200 mg, Flakon; Loti 6 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Irinotecan, 100 mg, Flakon; Loti 12 - Barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Carboplatine, 150 mg, Flakon; Loti 17 - Barna Antineoplastike, Paclitaxel, 100 mg, Flakon 1,962,280 Lidhur Kontrata +Shtesė Albanian New Farm SHPK 1635233.33333333
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje Medikamente B 1, Loti 21 - Vancomycinė 1 gr, Loti 17 - Omeprazol 40 mg 214,368 Lidhur Kontrata +Shtesė Albanian New Farm SHPK 214368
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje medikamente- Loti 71 - Vancomycine 1 gr flakon 475,300 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 474600
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje medikamente- Loti 11 - Anti-infektivė tė pėrgjithshėm, Vancomycine 1 gram, 500 Flakon 537,985 Rishpallje me Lidhje Kontrate Albanian New Farm SHPK 444500
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 20 - Metabolizmi dhe trakti tretės, Omeprazol, 40 mg, 300 Flakon 164,441 Lidhur Kontrata Albanian New Farm SHPK 149940