Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
10 GORA SHPK 21 35,312,245 21 35,312,245 34,443,796

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Sherbimi privat i sigurise fizike te Drejtorise Sherbimit Spitalor Pogradec- Marreveshje Kuader – me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj. 9,514,900 Njoftuar Fituesi GORA SHPK 9,480,538.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Pogradec 6,882,136 Lidhur Kontrata GORA SHPK 6,247,564.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec 6,666,666 Lidhur Kontrata GORA SHPK 6,558,500.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Pogradec Drejtoria e Shėndetit Publik Pogradec Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr Ambjentet e Drejtorisė sė Shėndetit Publik Pogradec - financuar nga Buxheti i Shtetit 2,037,839 Lidhur Kontrata GORA SHPK 1,988,000.00
Qendra Shėndetėsore Bucimas Pogradec Qendra Shėndetėsore Bucimas Pogradec Shtesė kontrate: Ruajtje objekti me sistem alarmi pėr QSH BUĒIMAS 15,480 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 15,480.00
Drejtoria Rajonale e Fondit tė Sigurimit Tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Korēė Drejtoria Rajonale e Fondit tė Sigurimit Tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Korēė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me sinjal alarmi 39,600 Lidhur Kontrata GORA SHPK 39,600.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec 1,242,800 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 1,242,800.00
Qendra Shėndetėsore Bucimas Pogradec Qendra Shėndetėsore Bucimas Pogradec Shtesė kontrate: Ruajtje objekti me sistem alarmi pėr QSH BUCIMAS 16,528 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 16,528.00
Qendra Shėndetėsore Cerrave Pogradec Qendra Shėndetėsore Cerrave Pogradec Shtesė kontrate: Ruajtje objekti me sistem alarmi pėr QSH CERRAVE 16,528 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 16,528.00
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Ruajtje objekti me roje private 131,800 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 131,800.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Pogradec Drejtoria e Shėndetit Publik Pogradec Shtesė kontrate: Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private 377,901 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 377,901.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec 6,250,000 Lidhur Kontrata GORA SHPK 6,214,000.00
Drejtoria e Shėndetit Publik Pogradec Drejtoria e Shėndetit Publik Pogradec Shėrbimi i ruajtjes me roje private tė ambjenteve tė Drejtorisė sė Shėndetit Publik Pogradec 1,889,510 Lidhur Kontrata GORA SHPK 1,884,000.00
Qendra Shėndetėsore Proptisht Pogradec Qendra Shėndetėsore Proptisht Pogradec Shtesė kontrate: "Ruajtje objekti me sistem alarmi" pėr QSH Proptisht - Pogradec 15,240 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 15,240.00
Qendra Shėndetėsore Udenisht Pogradec Qendra Shėndetėsore Udenisht Pogradec Shtesė kontrate: "Ruajtje objekti me sistem alarmi" pėr Q- Shėndetesore Udenisht 15,990 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 15,990.00
Qendra Shėndetėsore Velcan Qendra Shėndetėsore Velcan Shtesė kontrate: "Ruajtje objekti me sistem alarmi" pėr QSH Velcan 17,784 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 17,784.00
Drejtoria Rajonale e Fondit tė Sigurimit Tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Korēė Drejtoria Rajonale e Fondit tė Sigurimit Tė Detyrueshėm tė Kujdesit Shėndetėsor Korēė Shtesė kontrate: Ruajtje objekti me sistem alarmi pėr AFSDKSH Pogradec 36,300 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 36,300.00
Qendra Shėndetėsore Pogradec Qendra Shėndetėsore Pogradec Shtesė kontrate: Shtesė prej 20% e vlerės fillestare nė kontratėn "Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė sė objektit me roje private" pėr Qendrėn Shėndetėsore Pogradec 101,650 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 101,650.00
Qendra Shėndetėsore Bucimas Pogradec Qendra Shėndetėsore Bucimas Pogradec Shtesė kontrate: "Ruajtje objekti me sistem alarmi" pėr QSH BUCIMAS - Pogradec 16,528 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 16,528.00
Qendra Shėndetėsore Cerrave Pogradec Qendra Shėndetėsore Cerrave Pogradec Shtesė kontrate: "Ruajtje objekti me sistem alarmi" pėr QSHR Cerrave, Pogradec 18,965 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 18,965.00
Qendra Shėndetėsore Dardhas Pogradec Qendra Shėndetėsore Dardhas Pogradec Shtesė kontrate: "Ruajtje objekti me sistem alarmi" pėr Qendrėn Shėndetėsore Dardhas, Pogradec 8,100 Lidhur Kontrata +Shtesė GORA SHPK 8,100.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.