Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 LAZAJ 2002 SHPK 4 5,985,929 4 5,985,929 5,438,106

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore, impiantistikės, pajisjeve tė hotelerisė pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė 2,027,787 Lidhur Kontrata LAZAJ 2002 SHPK 1791640
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore, impjantistike dhe pajisjeve tė zyrave pėr Spitalin Psikiatrik Vlorė 462,740 Lidhur Kontrata LAZAJ 2002 SHPK 462740
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Vlorė Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore tė impiantistikės dhe pajisjeve tė hotelerisė pėr nevojat e spitalit 2,625,390 Rishpallje me Lidhje Kontrate LAZAJ 2002 SHPK 2313714
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shtesė kontrate: "Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore, impiantistike dhe pajisjeve tė zyrave" 870,012 Lidhur Kontrata +Shtesė LAZAJ 2002 SHPK 870012
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >