Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 DENIS - SH SHPK 8 9,086,858 8 9,086,858 6,891,560

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: B6 Blerje barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, metabolizmi dhe trakti tretės, lėndė kontrasti pėr CT dhe lėndė kontrasti pėr MRI pėr nevoja spitalore ndarė nė Lote gjithsej 24 Lote 701,410 Lidhur Kontrata +Shtesė DENIS - SH SHPK 701,410.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime pėr periudhėn gusht 2017 479,340 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 479,340.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime pėr periudhėn gusht 2017 477,450 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 477,450.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje ushqime pėr vitin 2016 5,666,670 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 3,507,200.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime pėr periudhėn Qershor 2016, i ndarė nė Lote 554,108 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 527,580.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime pėr periudhėn Qershor 2016, i ndarė nė Lote 120,150 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 113,400.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime 322,830 Lidhur Kontrata DENIS - SH SHPK 320,280.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: "Blerje ushqime, bukė, mish, zarzavate" 764,900 Lidhur Kontrata +Shtesė DENIS - SH SHPK 764,900.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.