Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 Delia Impex SHPK 5 5,335,524 5 5,335,524 3,944,812

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Mirembajtja e sistemit te ngrohjes, gjeneratoreve dhe mirmbajtja e ashensorit 933,800 Njoftuar Fituesi Delia Impex SHPK 259,500.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim i mirėmbajtje pėr Spitalin Rajonal Lezhė 1,250,000 Lidhur Kontrata Delia Impex SHPK 925,762.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Hidroizolim i tarracės sė Poliklinikės Qendrore tė Spitalit Rajonal Durrės 1,455,324 Rishpallje me Lidhje Kontrate Delia Impex SHPK 849,300.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Ndėrtesat Mirėmbajtje 1,106,150 Lidhur Kontrata Delia Impex SHPK 1,320,000.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: "Riparim dhe mirėmbajtje e ndėrtesave" 590,250 Lidhur Kontrata +Shtesė Delia Impex SHPK 590,250.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.