Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" ED KONSTRUKSION SHPK 9 112,409,792 9 112,409,792 104,792,848

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore nė QSUT pėr vitin 2018 40,016,474 Lidhur Kontrata ED KONSTRUKSION SHPK 32,902,060.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore nė QSUT pėr vitin 2018 29,124,351 Njoftuar Fituesi ED KONSTRUKSION SHPK 29,084,203.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Loti 1- Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore ekzistuese pėr nevojat e fillim vitit 2017 - vėnė nė dispozicion nga Buxheti i Shtetit- Vlera totale e kontratės fillestare/ Lotit ishte 10 685 000 (me TVSH), lidhur mė datė 06-05-2017 3,954,145 Lidhur Kontrata +Shtesė ED KONSTRUKSION SHPK 3,954,145.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Loti 2 - Riparim dhe mirėmbajtje ndėrtimore e objekteve tė Spitalit tė Ri, pėr nevojat e fillim vitit 2017 829,542 Lidhur Kontrata +Shtesė ED KONSTRUKSION SHPK 829,542.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate pėr Rikonstruksionin e ndėrtesės se ish laboratorėve pėr pėrshtatjen pėr Qendrėn e re te Konsultave nė QSUT 9,318,660 Lidhur Kontrata +Shtesė ED KONSTRUKSION SHPK 9,318,660.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 1 - Riparim dhe mirėmbajtje ndėrtimore e objekteve ekzistuese, pėr vitin 2016 nė QSUT Nėnė Tereza 20,134,000 Lidhur Kontrata ED KONSTRUKSION SHPK 19,770,737.60
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Loti 2 - Riparim dhe mirėmbajtje ndėrtimore e objekteve tė Spitalit tė Ri, pėr vitin 2016 nė QSUT "Nėnė Tereza" 4,246,850 Lidhur Kontrata ED KONSTRUKSION SHPK 4,147,730.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Mirėmbajtje ndėrtimore" i ndarė nė Lote, Loti 2 - "Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore tė Spitalit tė Ri" 856,830 Lidhur Kontrata +Shtesė ED KONSTRUKSION SHPK 856,830.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore ekzistuese, Loti 1 3,928,940 Lidhur Kontrata +Shtesė ED KONSTRUKSION SHPK 3,928,940.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.