Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
2 AGS SHPK 6 326,829,881 6 326,829,881 323,602,619

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Per ofrimin e sherbimit te lavanderise dhe hotelerise per pacientet e hospitalizuar ne pavijonet e Qendres Spitalore Universitare Nene Terezaper 30.5 22,305,209 Njoftuar Fituesi AGS SHPK 22,282,115.73
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Sherbimi i lavanderise dhe zevendesimi me inventar te imet per nevoja te SPV 108,365,662 Njoftuar Fituesi AGS SHPK 106,187,633.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Sherbimi i lavanderise dhe zevendesimi me inventar te imet -emergjence 2 muaj 4,482,345 Lidhur Kontrata AGS SHPK 4,470,551.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Per ofrimin e sherbimit te lavanderise dhe hotelerise per pacientet e hospitalizuar ne pavionet e Qendres Spitalore Universitare Nene Tereza, per 42 30,806,411 Lidhur Kontrata AGS SHPK 30,782,293.67
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Pėr ofrimin e shėrbimit te lavanderise dhe hotelerise pėr pacientet e hospitalizuar ne pavijonet e Qendres Spitalore Universitare “Nene Tereza”, per 90 dite me kusht ndėrprerje me lidhjen e kontratės baze 66,590,958 Lidhur Kontrata AGS SHPK 66,538,865.50
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shėrbimi i lavanterisė dhe furnizimi me inventarin ekonomik nė Spitalin Psikiatrik Ali Mihali Vlorė 94,279,296 Lidhur Kontrata AGS SHPK 93,341,160.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.