Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
4 DELTA PHARMA - AL SHPK 8 37,693,629 8 37,693,629 10,561,891

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 55 Epirubicin hydrochloride 14,493,462 Njoftuar Fituesi DELTA PHARMA - AL SHPK 1,584.00  leke per njesi
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Vlorė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Loti 35 Recombinant Coagulation Factor VIII Lidhur Kontrata DELTA PHARMA - AL SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 35 Recombinant Coagulation Factor VIII 8,761,360 Njoftuar Fituesi DELTA PHARMA - AL SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 22 Protamine sulphate 2,538,302 Njoftuar Fituesi DELTA PHARMA - AL SHPK
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Loti 24 Escitalopram 178,707 Njoftuar Fituesi DELTA PHARMA - AL SHPK 177,938.40
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje barnash ndarė nė Lote. Loti 115 - Gjaku dhe organet formuese te gjakut Recombinant Coagulation Factor VIII 250 UI- 500 UI UI 2,572,280 Lidhur Kontrata DELTA PHARMA - AL SHPK 1,233,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje Medikamente anti-TBC pėr nevojat spitalore, ndarė nė tre Lote 6,149,518 Lidhur Kontrata DELTA PHARMA - AL SHPK 6,149,518.23
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Loti 2 - Blerje ultravist pėr Hemodinamikėn 3,000,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate DELTA PHARMA - AL SHPK 2,999,850.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.