Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
12 Gen-Alb Farma SHPK 29 106,442,782 29 106,442,782 103,950,160

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės BLERJE MATERIALE PĖR KIRURGJINĖ E KATARAKTĖS PĖR SPITALIN RAJONAL DURRĖS 1,250,000 Njoftuar Fituesi Gen-Alb Farma SHPK 1,247,050.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Blerje aparatura mjekesore (per orl okulistike, pediatri, etj). 14,296,000 Njoftuar Fituesi Gen-Alb Farma SHPK 13,972,000.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Loti 2 Materjale Mjekimi Konsumabel dhe Kirurgjikale 583,023 Njoftuar Fituesi Gen-Alb Farma SHPK 416,200.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Matariale dhe Medikamente Mjekesore 2,500,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 2,486,970.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje paisje mjekesore 3,432,700 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 3,399,200.00
Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė Blerje paisje mjekesore Orl dhe Okulistike 1,666,666 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1,649,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Lot I Blerje aparatura mjekesore per ORL Okulistiken 3,716,500 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 3,606,500.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės BLERJE MATERIALE PER OKULISTIKEN PER SPITALIN RAJONAL DURRES 1,249,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1,246,600.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Materiale dhe Medikamente Mjeksore 2,000,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1,995,885.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore pėr Shėrbimin e Kardiokirurgjisė - financuar nga Buxheti i Shtetit. Loti 4 - Set kardiokirurgjike 1,854,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1,849,000.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje materiale okulistike 1,249,900 Rishpallje me Njoftim Fituesi Gen-Alb Farma SHPK 1,246,200.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje materiale dhe medikamente mjekėsore 1,600,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Gen-Alb Farma SHPK 1,597,780.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje Kite dhe Reagente 3,290,500 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 3,288,700.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Shtesė kontrate: Blerje Kite dhe Reagente 710,500 Lidhur Kontrata +Shtesė Gen-Alb Farma SHPK 710,500.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje aparatura dhe paisje mjekėsore pėr reanimacionin - financuar nga Buxheti i Shtetit 6,663,655 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 6,579,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje sistemi qendror i monitorimit dhe sinjalistikės sė pacientit dhe sisteme tė tjera mjekėsore pėr reanimacionin - financuar nga tė ardhurat dytėsore 1,525,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1,514,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Loti 1 - Blerje aparatura dhe instrumente mjekėsore pėr okulistikė 4,000,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 3,894,000.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Loti 2 - Blerje aparatura dhe instrumente mjekėsore pėr O-R-L 1,500,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1,462,000.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje pajisje mjekėsore (aparat anestezie dhe sistem mikrokirurgjikal tė syrit) pėr Spitalin Rajonal Vlorė- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit /Grante, donacione 7,400,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 7,350,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore- Loti 5 - Set pėr kardiokirurgjinė 453,333 Rishpallje me Lidhje Kontrate Gen-Alb Farma SHPK 450,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore- Loti 9 - Solucion pėr arrest kardiak 1,400,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Gen-Alb Farma SHPK 1,396,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Blerje aparatura mjekėsore dhe spitalore 6,949,900 Rishpallje me Lidhje Kontrate Gen-Alb Farma SHPK 6,890,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i riparimit tė aparaturave mjeksore pėr Spitalin Rajonal Berat 750,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate Gen-Alb Farma SHPK 748,000.00
Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Blerje kite e reagente laboratorike e ndare ne dy Lote: Loti 1 592,280 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 589,900.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje kite dhe reagentė pėr nevojat e spitalit 3,684,600 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 3,679,350.00
Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės Blerje, montim pajisje mjekėsore pėr autoambulancat e Shėrbimit Kombėtar tė Urgjencės Mjekėsore 29,341,900 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 27,930,000.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje materiale konsumi pėr kirurgjinė e syrit 2,024,000 Lidhur Kontrata Gen-Alb Farma SHPK 1,997,000.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekėsore pėr Kardiokirurgjinė" 339,325 Lidhur Kontrata +Shtesė Gen-Alb Farma SHPK 339,325.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: "Blerje materiale mjekėsore pėr kardiokirurgjinė", e ndarė nė Lote: Loti 7 - Solucion pėr arrest kardiak 420,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Gen-Alb Farma SHPK 420,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.