Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
15 WCENTER SHPK 24 19,997,707 24 19,997,707 18,626,187

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje materiale pastrimi dhe shėrbimi (emergjence) pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik Vlorė 593,242 Lidhur Kontrata WCENTER SHPK 586,565.00
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje materiale pastrimi 367,730 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 367,730.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Shtesė kontrate: Blerje Material Pastrimi dhe Detergjent, pėr pLotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 523,670 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 523,670.00
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: Blerje Materiale Pastrimi pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik dr.Sadik Dinci, Elbasan 721,000 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 721,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shtesė kontrate: Furnizimi me materiale pastrimi 264,050 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 264,050.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate: Blerje materiale pastrimi pėr nevojat spitalore, Spitali Korēė 629,840 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 629,840.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje materiale pastrimi 207,035 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 207,035.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje materiale pastrimi pėr Spitalin Psikiatrik Vlorė 269,332 Lidhur Kontrata WCENTER SHPK 269,331.67
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje materiale pastrimi 532,450 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 532,450.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Shtesė kontrate: Blerje materiale pastrimi 712,708 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 712,708.00
Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Universiteti i Mjekėsisė Tiranė Blerje materiale pastrimi dhe detergjentė pėr Universitetin e Mjekėsisė, Tiranė 1,880,129 Njoftuar Fituesi WCENTER SHPK 1,695,495.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje shtretėr pacienti spitalor manual, stativa serumi, dyshek, mbulese spitalore (45 copė) 3,800,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate WCENTER SHPK 3,060,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Blerje Detergjentesh pėr Nevoja Te Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kukės pėr Vitin 2016 1,180,000 Lidhur Kontrata WCENTER SHPK 1,100,000.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Materiale Pastrimi dhe Detergjent 2,979,210 Lidhur Kontrata WCENTER SHPK 2,627,340.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Shtesė kontrate: "Blerje materiale tė ndryshme pėr pastrim" pėr nevojat e Spitalit Gjirokastėr 295,242 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 295,242.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Blerje materiale pastrimi pėr emergjence pėr nevojat e Spitalit Psikiatrik Vlorė 1,666,670 Lidhur Kontrata WCENTER SHPK 1,658,330.83
Spitali Psikiatrik Elbasan Spitali Psikiatrik Elbasan Shtesė kontrate: "Blerje materiale pastrimi", pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci", Elbasan 640,097 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 640,097.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje materiale pastrimi 364,121 Lidhur Kontrata WCENTER SHPK 364,121.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje Materiale Pastrimi 354,130 Lidhur Kontrata WCENTER SHPK 354,130.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė kontrate:: "Blerje materiale pastrimi pėr nevojat spitalore" 398,099 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 398,099.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Blerje materialesh tė ndryshme pėr pastrim 307,634 Lidhur Kontrata WCENTER SHPK 307,634.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shtesė kontrate: "Blerje materiale pastrimi" pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė 249,949 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 249,949.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Shtesė Kontrate: Blerje materiale pastrimi 371,504 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 371,504.00
Spitali Psikiatrik Vlorė Spitali Psikiatrik Vlorė Shtesė kontrate: "Furnizim me materiale pastrimi" 689,865 Lidhur Kontrata +Shtesė WCENTER SHPK 689,865.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.