Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
30 Genius SHPK 174 441,577,129 173 441,168,138 423,698,080

Lista e tenderave


Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846

Notice: A non well formed numeric value encountered in /home/openprocurement/application/views/scripts/htender/list.phtml on line 846
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 6 Laboratori Mikrobiologjik 805,200 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 19.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 3 Analiza Hormonale/Autoanalizator ose ekuivalent por kompatibel per aparatin qe disponon Laboratori i SRD 1,376,800 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 294.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2 Analiza Klinike Hematologjike / Abacus 3 CT ose ekuivalent por kompatibel per aparatin qe disponon Laboratori i SRD 2,060,500 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 29.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Lot.2 "Blerje Kite Reagent dhe materiale konsumi per Laboratorin e Imunologjise" 1,899,000 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 1.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti i dyte: Kite dhe reagente per Autonalizatorin Hormonal- Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj) 3,719,170 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 699,980.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Loti i peste Materiale per laboratorin e anatomo patologjise- Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj) 512,551 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 54,110.00
Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Qendra Shėndetėsore e Specialiteteve nr.1 Loti 4: Blerje Kite, Reagente dhe materiale konsumi per laboratorin per aparatin Maglum 800 5,166,300 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 5,166,300.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti 3: Reagente per Aparatin Hematologjik Abacus 3CT 1,251,000 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 36,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti 2: Reagente per autonanalizatorin Hormonal Maglum 1,557,250 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 409,900.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti 1:Reagente Biokimike per Autoanalizatorin biokimik SELECTRA, 3,515,603 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 64,691.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Kite dhe Reagente 5,906,366 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 5,900,050.00
Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Fier Blerje Kite Reagent per Laboratoret e DRSH Fier per vitin 2019 2,000,000 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 1,985,860.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė LOTI 4 Laboratori bakterologjik 802,060 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 780,360.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė LOTI 2 Reagent klinik 2,348,000 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 2,152,400.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mirditė Blerje Kite dhe Reagente 1,013,525 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 1,013,525.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė Blerje Kite, Reagente dhe Materiale konsumi per Laboratore per Aparatin Abacus 3CT Diatron, SAT-450 I-Chroma Reader dhe Maglum 800 . 12,820,953 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 12,811,410.00
Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Poliklinika e Specialiteteve Nr.2 Tiranė Blerje Kite dhe Reagent per Laboratorin Bio-Kimik 12,847,000 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 12,792,980.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje aparati per sistemin e elektroforezes per nevoja te Spitali Rajonal Vlore 995,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 990,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier LOT III Autoanalizatori hormonal 6,678,000 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 6,678,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier LOT I Reagente biokimike per autoanalizator 5,552,220 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 5,527,220.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier LOT II Autoanalizatori Hematologjik 2,542,000 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 2,542,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier LOT IV Reagente per Imunologji 5,934,000 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 5,934,000.00
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje kite reagente per laboratoret spitalore 19,676,460 Rishpallje me Lidhje Kontrate Genius SHPK 19,652,370.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 2 Materiale konsumabel per laboratorin 550,200 Lidhur Kontrata Genius SHPK 549,000.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Loti 1 Kite dhe reagente per laboratorin 24,449,760 Lidhur Kontrata Genius SHPK 24,432,560.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Mirembajtje Pajisje Laboratorike 2,083,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 2,083,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Loti 2: Reagente kimike 461,800 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 461,800.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Loti 3: Materiale per Laboratorin 662,350 Njoftuar Fituesi Genius SHPK 644,850.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Loti 1: Kite Per Laboratorin 1,244,600 Lidhur Kontrata Genius SHPK 1,216,540.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje Kite Reagente dhe Materiale Konsumi Laburatorike per nevojat e vitit 2019. 2,316,746 Lidhur Kontrata Genius SHPK 2,316,026.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.