Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
5 SHPRESA SHPK 16 314,288,716 16 314,288,716 258,835,895

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Loti IV: " Mirembajtja e objekteve ndertimore ne Spitalin Lushnje" 3,276,363 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 2,860,425.00
Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti I: Shėrbim gatimi dhe shpėrndarje ushqimi pėr Spitalin Rajonal Lezhė 60,708,488 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 56,767,571.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Sherbim i Evadimit tė Mbetjeve urbane per Spitalin Rajonal Durres -Marrėveshje Kuadėr me nje Operator Ekonomik . 1,608,029 Njoftuar Fituesi SHPRESA SHPK 1,444,930.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Sherbimi i gatimit dhe shperndarja e ushqimit per Spitalin Rajonal Lezhe. 3,060,964 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 3,058,332.80
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės RIKONSTRUKSION I GODINES SE PEDIATRISE PER SPITALIN RAJONAL DURRES 218,082,113 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 166,660,826.50
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Sherbimi i gatimit dhe shperndarja e ushqimit per Spitalin Rajonal Lezhe. 2,040,893 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 2,039,945.50
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Sherbimi i gatimit dhe shperndarja e ushqimit per Spitalin Rajonal Lezhe. 3,061,310 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 3,044,838.20
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Sherbimii I Lavanterise. 766,745 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 763,286.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Sherbimii Lavantrise Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 757,152.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Sherbimi i gatimit dhe shperndarja e ushqimit per Spitalin Rajonal Lezhe. 3,061,310 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 3,036,463.05
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Sherbimi I Lavanterise 766,815 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 763,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shėrbimi i Lavanterisė pėr larjen e Teshave, pėr Spitalin Rajonal Berat 4,088,000 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 3,995,177.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shėrbimi i pastrimit tė ambientit tė jashtėm dhe mirėmbajtjes sė sipėrfaqeve tė gjelbėrta nė QSUT, nga data 04 Shkurt deri nė 24 Prill 2017 (80 ditė) dhe me mundėsinė e shkėputjes sė saj nė momentin e dėrgimit tė Autorizimit pėr lidhjen e kontratės nga Ministria e Punėve tė Brendshme 1,634,874 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 1,633,829.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shtesė kontrate: Shėrbimi i Lavanterisė, Larje Teshash 495,052 Lidhur Kontrata +Shtesė SHPRESA SHPK 495,052.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje e shėrbimit katering--sė 6,224,520 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 6,134,678.72
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Blerje e shėrbimit tė kateringut 5,413,240 Lidhur Kontrata SHPRESA SHPK 5,380,387.78
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.